Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak - Omotnica A4 - samo za dokumente?!

Znam da većina korisnica šalje pakete upravo u omotnicama A4, i s tim prije nije bilo problema. Naravno, tu je i povoljna cijena od samo 5 kuna. Već dva paketa koja sam slala preko Tiska (vesta i suknja, ništa veliko), nisam smjela poslati u toj omotnici već u kutiji, koja je duplo skuplja. Gospođe s Tiska su rekle da su dobile 'jezikovu juhu' zbog slanja predmeta koji nisu dokumenti u toj omotnici. Pitam se kako ti ljudi znaju je li unutra dokument ili npr. neki modni dodatak i sl.! Imate li vi kakvog iskustva s ovime, ili sve uspješno šaljete odjeću u omotnici? [:place]
2013 11 10
Ja svu odjeću šaljem samo u paketima. Ne razumijem kako mislite da vam oni neće shvatiti da niste stavili dokument/knjigu već majicu? Pa nam opip se već vidi. Ali sve ti ovisi i o tetama na kiosku. Neke dopuštaju slanje putem omotnice, a neke ne.
2013 11 10
Odi na neki drugi! I meni se to dogodilo pokupila sam se i otisla na drugi Tisak, teta je bez problema rekla da moze i tako sam poslala!
2013 11 10
ja sam već dva puta slala odjeću u omotnici, isto tako sam i nekoliko puta primila u omotnici. nikad ni kakvih problema. možda ovisi od kioska do kioska
2013 11 10
Ja šaljem u kuverti uvijek ukoliko imam nešto manje...i žene mi ništa ne kažu, bez ikakvih problema :)
2013 11 10
šaljem stalno, niko mi još nije prigovorio. mislim da se njih ne tiče što ti šalješ. one ti trebaju dati kovertu da sama u nju staviš ono što šalješ i da zatvoriš, i onda im vrati. njih se to ne tiče. ako je usluga takva nemaju te što maltretirat. ako budu kenjkale, odbrusi im da ih se to ne tiče i traži knjigu žalbe. Tako mene znaju na pošti pitat kad curama šaljem, što je unutra. Ako šaljem preporučeno i to još u hrvatsku, ne tiče ih se što šaljem. [:smije]
2013 11 10
zavisi o tisku, moje tete u kvartu znaju da stalno šaljem pa se ne ljute, nikad nije bilo problema, al slala sam sa drugog i tamo su mi gunđali.. mah! nezasitni, još sad kad dignu cijene od nove godine, niko neće više slat [:sokiran]
2013 11 10
meni je danas stavila u kovertu jer nije imala kutije ! Nadam se da se neće oštetiti !
2013 11 10
Da, zato jer se omotnice lako otvore od tereta što nije papir. VIše nema omotnica za stvari samo papire. Najnormalnija stvar. mislm da nam treba neki pdf tisak
2013 11 10
Ja uvijek saljem u kutiji ipak je sigurnije...a sad ruku na srce omotnice su za dokumente a sve te tete s kioska koje i dalje dozvoljavaju slanje u omotnici bilo sto drugo osim dokumenata riskiraju svoj posao....i kako se nebi vidjela i skuzila razlika između papira/dokumenta i sad neke majce ili bižuterija... [:sokiran] nemoguće je to zamijeniti [:jezik]
2013 11 10
na mome tiosku tete same stavljaju moje stvari u pakete (ili omotnice kada šaljem udžbenike i knjige) tako da ja nemam mogućnost odabira u čemu želim da se nešto šalje
2013 11 10
ja sve u koverte stavljam teta na kiosku je dobraa:))nema problema s njom [:hihot]
2013 11 10
Ja za sada nemam problema s time, u koverte strpam sve i svašta [:smije]
2013 11 10
Meni je jasno da želite sto jeftinije nešto poslati ali je isključivo opisani i svugdje vidljivo sto se šalje u omotnici i šta se šalje u paketima.
2013 11 10
meni vise ne daju u kovertama [:tuzan]
2013 11 10
1 2