Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razlika AUKCIJA / AKCIJA

Primjećujem da neki korisnici ne razlikuju pojam AUKCIJA/AKCIJA....aukcija/dražba je sasvim nešto drugo od akcije odnosno popusta....kad se određeni artikl stavlja na aukciju određuje mu se cijena (početna cijena) koja mora biti realna s obzirom na vrijednost i kvalitetu artikla koji se stavlja na aukciju...također je potrebno staviti bid.....prema kojem se povisuje cijena s obzirom na početnu...bid također mora biti realan....i naravno određuje se vrijeme trajanja aukcije, odnosno vrijeme početka/ završetka aukcije...nakon završetka aukcije , artikl se prodaje po najvišoj cijeni koja ja ponuđena.... Akcije su sasvim nešto drugo, uglavnom se radi o sniženjima cijena i popustima na artikla....
2012 12 17
ma ne samo da ne znaju citati niti razliku izmedju akcije i aukcije nego vidim da hrpa ljudi ni ne zna staviti temu na pravi podforum [:znoji] ne znam jel u pitanju lijenost ili neznanje, u svakom slucaju, nije bas za pohvalu [:jezik]
2012 12 17
Još uvijek ljudi ne kuže ove dvije stvari....pa mogli bi barem pročitati što je što...ajme...
2012 12 19