Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

apel administratorici

po stoti put...kad će nestati prodani artikli!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tražim čizmice i od 600oglasa 70% je prodano. bitno da sam potrošila pola sata na ništa [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] koja je svrha gledati prodane artikle.zabranite to, život na krpicama bi bio puno jednostavniji. čula sam neke fore da to utječe na neke bodove. kakvi bodovi,jeste vi došle prodavat i kupovati il se natjecati!!!!!!!!!!!!!????????????
2013 11 13
slazem se u potpunosti
2013 11 13
Podržavam!
2013 11 13
Slazem se!!!!! I ja poludim na to. Ja svoje brisem cim posaljem paket. I nekima to stoji danima i mjesecima. Stvarno nerazumijem cemu to
2013 11 13
Mislim da se taj problem nikad nece rijesiti [:vrti] Nazalost [:place] [:vrti] Ali stvarno je iritirajuce [:boji]
2013 11 13
I ja se slažem [:smijesi]
2013 11 13
slažem se, ali eto..neke cure jednostavno ne žele brisati svoje prodane artikle..skupljaju famozne bodove..nadam se da imaju barem kakve koristi od njih [:frustriran]
2013 11 13
mislim da smo se stvarno već upljuvali sa molbama obrisanju prodanih artikala možda šta i bude kad se stalno ponavlja [:smijesi]
2013 11 13
ja se također slažem ....zbilja nema smisao da su prodani artikli prisutni
2013 11 13
ma đabe tu nest govorit kad nikog nije briga...nas nekolicina pazimo na to i brisemo prodano cim dođe do kupca,a ostali ignoriraju podsjetnike za brisanje prodanog... ionako nema nikakve koristi da stoji 3 mjeseca na profilu,broj bodova se poveca odmah kod sljedece prijave nakon oznacenog prodanog artikla...nece se bodovi opet ponovo pribrajati ako to duze stoji...katastrofa [:boji]
2013 11 13
ja i ne znam da postoje bodovi [:hihot] [:hihot]
2013 11 13
ja označim da je prodano kad netko uplati i kad cura javi da joj je stiglo, brišem. kog će mi to boga, samo je nepregledno. i bzvze mi je kad to ne brišu uopće. pogotovo ako imaju 200 i nešto artikala a pola toga prodano grrr
2013 11 13
hahha to ti ona "bitna" brojka ispod slike profila,tj.ocjena :) jooj scarlettholmes,najradije bi isla redom po profilima i slala poruke u inbox da brišu prodano haha [:smije] [:kesi]
2013 11 13
Slažem se skroz na skroz........i sama sam već dvaputa u vrlo kratkom vremenu otvarala temu po tom pitanju jer sam stvarno poludila tražeći nekaj kaj mi treba......i normalno.....našla se neka jako pametna koja me je prala da sam već dosadna i Bogu i vragu i kaj sam tak mutava kaj opet otvaram istu temu....očito se gospodičnica osjetila prozvanom jer joj je ormar krcat oznakama PRODANO..... I kaj reć.......neće se tu puno promijeniti...i dalje ćetu vladati totalni čušpajz a pojedine će se praviti grbave i smješkati se ...... Neću trošiti svoju energiju na takve stvari i puno se sekirati... [:kesi] [:kesi]
2013 11 13
haha winxica, sad si me podsjetila na jednu sto je isto tak otvarala temu i vikala na ljude sto ne brisu prodano,vrijeđala krpičarke,gunđala i neznam ni ja sta,upuštala se u rasprave,a ja odem poslije na njen profil,a kod nje 11 prodanih stvari stoji haha..al bitno da ona tjera pravdu na krpama [:smije]
2013 11 13
1 2 3