Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

cuuree :))

[:jezik] ja brojim 14 danas [:jezik]
2013 11 15
ja sam isto nesto prodala, sada upravo nesto i poslala i sada priprema za sutra GRAZ <3 <3 <3 ljubekk prodajem ti ja jednu torbu pa zavri ako ti se da [:sramezljiv]
2013 11 15
gledam Stellu [:jezik]
2013 11 15
josipa jesi rijesila problem sa cipalama, nestala je tema
2013 11 15
kuham si sad ness i padne mi na pamet novinaziv ove stranice """zakrpe""""
2013 11 15
ja gledam seriju [:smijesi]
2013 11 15
ja čekam muža da dodje iz Austrije,a mali zločest,pali gasi telku,udara po njoj,luda saammm krv mi pije na slamku [:ljut]
2013 11 15
Malo mi je dosadno al sam malo i razočarana [:place] Jer je jedna članica kupila od mene prsten i sve je uredno platila i ja uredno poslala i znam da je danas trebala i dobit paket ali se ne javlja uopće i ne odgovara na moje poruke još od jučer [:place] Nekako mislim da je ona googlanjem naletila na prsten i registrirala se na krpice samo da me može kontaktirat i to je to... Al ja bih tak voljela znati da je paketić stigao sretno [:tuzan] I čestitku božićno novogodišnju sam joj ubacila... [:sramezljiv] Bu hu hu... [:place]
2013 11 15
Grickalice spremne , piva se hladi , ekipa stiže i tekma može početi.......malo ćemo se družiti i to je to.... [:kesi] [:kesi]
2013 11 15
1 2