Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krajnji bezobrazluk!

Pitam se kamo ide ovaj svijet? Di je nestala ljudskost?? Ima ovdje super cura, ali radi pojedinki mi se sve zamjerilo... Ljuta sam na jednu korisncu koja nije ispoštovala svoj dogovor i napravila me budalom... Trebala sam kupit haljinu, poslala sam svoje podatke, sve je bilo dogovoreno i odgovor je bio da sutra šalje 100%. Nakon 12 dana, u kojih sam svakodnevno očekivala pošiljku, i nakon nekoliko mojih upita na koje nije bilo odgovoreno, na pitanje kad otprilike mogu očekivati pošiljku, pošto danima nije stizala, kao što je bilo dogovoreno, konačno dobim odgovor da ju je prodala nekom drugom, 12 DANA NAKON DOGOVORA, nakon što je napisala sutra šaljem 100% (a svakodnevno je bila prijavljena)!!! Sve bi još bilo ok, ne ih se ljutila, svatko se stigne predomisliti, al da se toliko dugo čeka da mi se odgovori??? Napisala je danas da je bila na profilu ali nije mogla u poruke da mi odgovori. Pa čekaj malo, kako se onda mogla s drugom curom dogovorit, kojoj je prodala haljinu, ako nije mogla na poruke?!?! A i imala je moj broj telefona, mislim da je mogla napisat barem poruku... A što je najgore od svega, nije se ni ispričala, samo je hladnokrvno odgovorila da je haljinu prodala drugom. Kažem, nebi ni to bio tolki problem, ali sam 13 dana hodala bez osobne, jer sam ju ostavila baki da mi podigne pošiljku kad stigne ako jer u to vrijeme radim, i još baka nije izlazila iz kuće nigdje da bude doma kad mi dođe pošiljka... Neznam, jako me to razočaralo...svašta sam doživjela, al nakon ovog sad sam jako ljuta [:frustriran] [:frustriran] I da, ostavila sam negativnu, po prvi puta...
2013 11 17
Jesi joj uplatila ili?
2013 11 17
To je zaslužilo OGROMNU negativnu! S razlogom si ljuta,svako bi bio! Katastrofa! [:vrti]
2013 11 17
Srećom nisam, dogovorile smo se da plaćam pouzećem, jer mi tiskom nije htjela slat..nakon što bi joj uplatila na račun naravno
2013 11 17
[:vrti] grrrrrrrrrrr
2013 11 17
Negativna svakako,da..
2013 11 17
A još sam se trudila biti pristojna i strpljiva...za što mi je sad žao, morala sam ju sterati u **
2013 11 17
Takvo ponašanje svakako nije u redu i zaslužuje komentar sa tvoje strane [:vrti]
2013 11 17
U kaj su se ove krpice pretvorile...... Muljaju , lažu, zavlače , kradu...........prave te kakti budalom.... Al to ipak ostavlja sliku i dojam o njoj samoj..........sramota... I baš se pitam....kaj vidi kad se pogleda u ogledalo...... [:frustriran] [:frustriran]
2013 11 17
Ništa čudno i ja sam isto tako doživjela bezobrazluk od jedne koja ima sve 100% pozitivne komentare i kad sam joj stavila negativni komentar onda se ona žalila i admin joj je izbrisao moj komnetar. Rekla je da 100% kupuje torbu te da joj rezerviram, pošaljem podatke za uplatu. Nakon dva dana rezervacije ona nije ništa uplatila bila je na profilu ja je pitam dal još sve vrijedi da mi odgovori ona ništa i tako još dva dana kada sam skinula rezz s torbe njoj negativnu ocjenu jer je uzela moje osobne podatke a dogovor nije poštovala. Onda se mudrica oglasila da nije ona ništa meni pisala kad sam joj fwd njene poruke opet je nastavila lagati kako je to bit će njena sestra pisala itd., Onda je počela priču da se nju tjera na kupnju torbe. Ja sam stavila loš komentar koji je zbrisan jer je očito adminu ispričana tko zna kakva priča. Uštujela sam jer ne želim imati s takvim likovima posla jer su ispod svakog nivoa općekulturnih i trgovačkih princima. Onda me pokušala zezati, kreirala je novi lik opet pokušaj rezervacije torbe i ne javljanje 3 dana na što nisam reagirala. Naposlijetku, torbu je uzela jedna gospođa kojoj se svidjela. Žena je odmah uplatila novce ja joj poslala torbu tiskom.Žena je oduševljena torbom pozitivni komentari s obje strane. Tako da me ne čudi ništa ali svaka nova situacija zaprepasti. Mene je zaprepastila njena izjava da se nju tjera da ona kupi torbu !!!! [:smijesi] U ovom slučaju bila sam ljuta jer je uzela podatke od IBAN i osobne k tome dvoje potencijalih kupacau tom trenutku odbijeno zbog nje. Mogla je samo reći odustala sam od kupnje oprostite i ciao.
2013 11 17
Da, stvarno svačeg ima ovdje... Sad me baš zanima šta će biti kad vidi negativnu.....
2013 11 17
Sad će ona lalalla ....ma glupa je kad se ide za polovnu robu tako kačiti joj ne bi si to dozvolila ni zašto da me netko praktički kleveće za iznos npr od 100kn!!!! Nek čita i snosi ako bude snosila odgovornost pa drugi put neće tako postupiti praviti nekoga idiotom k tome još si baku angažirala bit će žena cijeli tjedan tempirana bomba ujutro kad će poštar na vrata a poštara nigdje...
2013 11 17
Ja sam se jučer javila na oglas za torbu i tražila mjere, dobijem ih i kako sam bila kod dečka, kažem curi da ću izmjeriti kad dođem doma.. Dođem ja doma nakon sat-dva i idem izmjeriti kad dolazi poruka.. Ona je rezervirala torbu za curu koja hoće primopredaju IAKO sam se ja PRVA javila jer je eto, njoj lakše obaviti primopredaju nego meni slati paket [:frustriran] [:frustriran] I šta reći na to? [:ljut]
2013 11 17
Bezobrazluk eto što umjesto da je toj rekla da si ti prva pa ako ti slučajno odustaneš ili ne ispoštuješ dogovor da će biti njena ona odmah njoj.... Mislim bezobrazluk to kao nas sad u trgovini dijele u dva reda oni koji imaju gotovinu molim kasa 1 a oni na karticu kasa 2 ... ili dođeš u kafić i onda konobar posluži prvo one za prvim stolom jer su mu bliže bez obzira što su zadnji došli a ti gledaj što si za stolom karikiram broj pet tamo na kraj .... EHHHHH TO SE TAKO NE RADI [:ljut]
2013 11 17
Bezobrazluk eto što umjesto da je toj rekla da si ti prva pa ako ti slučajno odustaneš ili ne ispoštuješ dogovor da će biti njena ona odmah njoj.... Mislim bezobrazluk to kao nas sad u trgovini dijele u dva reda oni koji imaju gotovinu molim kasa 1 a oni na karticu kasa 2 ... ili dođeš u kafić i onda konobar posluži prvo one za prvim stolom jer su mu bliže bez obzira što su zadnji došli a ti gledaj što si za stolom karikiram broj pet tamo na kraj .... EHHHHH TO SE TAKO NE RADI [:ljut]
2013 11 17
1 2