Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Javno pitanje Administratoru

Dakle, već duže vremena polemiziramo o istom...radi se o reklamiranju na forumu...po princimu KO JE JAMIO JAMIO JE!...dakle imamo u prosjeku temu u minuti...svakodnevno smo svjedoci istog...e sad ja sam negdje pročitala da je to zabranjeno...ispravite me ako griješim... a ako je nešto zabranjeno postoje i sankcije...pa evo pozivam Admina da javno navede profile koji su po zadnje sankcionirani radi toga...
2013 11 17
sumnjam da je odgovor >0
2013 11 17
Nema admina, ajd cure prekinite i uživajte što nitko nije kaznjen i gotovo
2013 11 17
to je bilo negdje prije mj dana, kad je vane izmedju ostalog nastradala....nema reda jednostavno....
2013 11 17
Imam osjećaj da čim bi se ja reklamirala odjednom bi se opet sve blokiralo [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 17
To stvarno već prelazi sve granice..... Relativno sam kratko ovdje ali nema dana da se čak i po nekoliko desetaka puta otvaraju jedne te iste teme..... Na početku sam i ja otvorila temu vidjevši neke curke, nisam znala i nisam dobro čitala adminkine postove te mi je u roku keks obrisala temu...... Pisala sam joj i lijepo mi je odgovorila da se to ne smije , poštujem to pravilo i nikad više to ne mislim napraviti... [:smijesi]
2013 11 17
kako to misliš "nema admina"?
2013 11 17
ely i ja! [:smije] [:smije] [:smije] uglavnom ponavljam....VISE SEXA, MANJE NERVOZE! relax...krpice bi trebale bit hobij i druzenje, a ne mjesto gdje se cupamo i svadjamo.... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 17
ely -- tako i ja isto imam osjecaj .. par puta sam počela pisat novu temu, više za oglašavanje, i onda odustanem .. jer strah me da ce se bas tada sjetit blokirat [:hihot] [:hihot]
2013 11 17
@smišnamala- lutko u potpunosti se slažem, pravila trebaju vrijedit za sve jednako, a onaj tko prima plaću treba i radit svoj posao! [:smijesi]
2013 11 17
Ne kuzim zasto gledas te objave ako te nerviraju? Mislim ljudi sami riskiraju "ban" sa foruma. Ne shvacam na koji nacin ce ti uljepsat dan saznanje tko je to bannan radi neposluha [:vrti]
2013 11 17
adminka je zavrsila fax...vjerovatno zena dobila posao i sad nema nikako vremena za krpice..... evo ja se reklamiram, dodji pa nas poblokaj! [:smije] [:smije]
2013 11 17
Al komentirat ću uvijek kad su u pitanju pametne i ozbiljne teme......to mi nemre zabraniti... [:ljut] [:frustriran]
2013 11 17
ja ću obrisati temu za 10 min, prodajem hororce za siću, 6 kn, navalite i neka vas bude 10 dana strah
2013 11 17
ako nema vremena za krpice, neka se nađe novi admin koji nigdje ne radi. svakome bi dobro došla koja kuna [:smijesi]
2013 11 17
1 2 3 4