Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

***DVOSTRUKO viši iznos***

Neznam dal je to dalje moja briga, al sam htjela samo htjela upozoriti na ovakve stvari. Neke od članica mojihkrpica.hr stvarno nisu fer. Ovako, jednoj curi sam prodala cipele za 70 kn, a kupila sam ih za 130,00 kuna na sniženju, imala sam ih dva puta, potpuno očuvane, kao nove. Ja sam, dakle, vrijednost tih cipelama procijenila na 70,00 kuna. (prema mojoj procjeni ne vrijede više) Nadalje, za par dana vidim da ista cura kojoj sam prodala te cipele prodaje iste, al ne za 60 il 70 kuna, već za 150, dvostruko viši iznos nego sam ih ja njoj prodala što stvarno mislim da nije lijepo (makar ne vjerujem da će ih tko kupiti za taj iznos). Dakle, meni je skroz svejedno što će ona raditi s tim cipelama jer su kupnjom postale njezino vlasništvo, ali prodavati ih natrag za DVOSTRUKO viši iznos nije lijepo i nije pošteno naspram potencijalnim kupcima.
2012 12 20
po meni je to jednostavno jako bezobrazno, ok shvaćam da su joj možda male ili velike, jer opet teško je kupovati tako na neviđeno, ali onda ih je mogla prodati po istoj ili nižoj cijeni. -.- Na žalost, netko će nasjesti i vjerojatno kupiti cipele... :/
2012 12 20
nemoj da te takve stvari bediraju...ti si svoje prodala a ona neka radi s time šta želi...dali če ona biti realna i korektna to ovisi samo o njoj kakva je kao osoba a možda pokušava i zaraditi novac pa takve stvari i čini..netko će to uvidjeti pa če joj i sam reći a možda će ih i uspijeti prodati...baš te briga u biti šta će ona s time...tvoja briga više oko toga ja mislim da više ne bi trebala biti...pozzzzzz [:smijesi]
2012 12 20
Nisam se izbedirala, samo me na neki način malo šokiral takav postupak, pa sam željela podijeliti i upozoriti sve članice i na ovakve situacije jer bi mi bilo stvarno žao da neka cura kupi te cipele,. a zaista ne vrijede toliko. I meni se dogodilo da mi obuća koju sam kupila ne odgovara, ali kad sam ih stavila natrag u prodaju snizila bih cijenu za 10-20 kuna.
2012 12 20
Svakakvh ljudi ima. Baš gledam po krpicama i nađem cipele koje sam preko ljeta gledala, bile su 50 kn, cura ih tu prodaje po 250. Iako će kupac odlučiti hoće kupiti ili ne po toj cijeni, nije u redu da se takve stvari rade.
2012 12 20
Ma ne sekiraj se oko toga. Koliko ljudi to rade. A i očito je postalo zabranjo komentirati o mišljenju nekih cijena jer odmah neke dižu nos. isto tako, ja sam stavila balerinke na prodaju koje sam platila za nekih 100 kn i stavbila sam ih za 60 sa poštarinom i kutijom, a vidjela sam da je neka cura nabila za 150, ja mislim, nisam sigurna. A mah.... Što ćeš... Ima nas svakakvih [:znoji] [:jezik]
2012 12 20
nedavno je jedna korisnica stavila torbu ( i pritom ukrala još i moju sliku, bez da je pitala jel ju može koristiti) i nabila cijenu na 230 kn, a ja sam tu istu torbu prek ioffera naručila za 29 dolara, znači nešto manje od 180 kn..mislim, stvarno...bezobrazluk kakvog nema :s
2012 12 21
to je postalo sasvim normalno :) već sam na jednoj temi ispričala: cura je kupila traperice od mene, platila ih 66kn sa poštarinom (ja sam ih kupila za 50eura u Austriji). nošene su 2 puta. i znači ona kupi moje hlače i krojačica joj prepravi hlače u mrkva kroj i sad ih prodaje za 100kn (bez poštarine) [:kesi] Stravulja.
2012 12 22
ahahahahahaa eeee, to je još smiješnije [:smije]
2012 12 26