Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koliko ste strpljiv prodavač?

koliko imate živaca dnevno provesti na krpicama ,nerviraju li vas članovi koji komentiraju tuđe teme ili ste spremni čuti i tuđe mišljenje? Ja sam i po struci trgovac i s vremenom se navikneš na sve ali ponekad ima takvih kupaca s tako oštrim jezikom da ja znam reći -ovako se ne razgovaraju ni u kafiću poslije dvije ljute .... [:smije] [:smije] [:poljubac]
2013 11 25
Jako strpljiv, evo čekam već mjesec dana da cura skupi lovu za čizme s mog profila [:hihot]
2013 11 25
baš lijepo od tebe Jelena [:zaljubljen]
2013 11 25
ja sutim i trpim pa kolko ide ide [:hihot]
2013 11 25
ja mrzim ako kazu da ce nesto kupit pa vise ne odgovaraju. mislim da cu pocet dijeliti negativne ili neutralne za to. [:frustriran]
2013 11 25
Jao grozno, nemres vjerovat ajde svakom se dogodi ali sta se meni desava u zadnje vrijeme poludim.. Grozna natezanja, jave mi se zele stvar i onda pocne kao da ja njih maltretiram..
2013 11 25
ja mrzim kad pošalju upit i ja odgovorim, a onda one više ne. kaj će im prsti otpast ak napišu da im ne odgovara? [:frustriran]
2013 11 25
mene jedna članica tražila da joj poslikam cipele na osobi da vidi kako izgledaju,poslikam joj i muk i kasnije vidim da kako kupac ima dvije negativne stalno traži dodatne slike zavlači cure i na kraju odustaje i onda otvara teme o drugima a nezna završiti razgovor. [:vrti]
2013 11 25
inače sam ljubazna, i volim sve rijesiti bez natezanja, ali u zadnje vrijeme imam posla većinom s MUTAVIM osobama na krpicama, želiš nešto kupit, a komunikacija 0, ili pak imaš upite a opet komunikacija 0, kako komunicirati s mutavim ljudima?? hm, kako drugi prema meni tako ja prema njima...... strpljenja inače nemam, jer nema smisla! [:hihot]
2013 11 25
Strpljiva sam i to jako........ Fer , korektna i ne napadam nikoga....... Jedino sam jednu gospođu pitala nakon što mi nije poslala paket a platila sam da li je ona mene zaboravila.... Ne bih niti to da u pitanju nije odjeća za klinca koji me svaki dan pita , dali je stigao njegov paket..... [:smijesi] [:poljubac]
2013 11 25
možda i prestrplji, spremna za dogovor sve :) jedina mi je mana kaj ne podnosim dok je prodavač suprotan i dok se danima moram dogvoarati ili čekati odgovore :)
2013 11 25
evo ja kao i Ametista [:hihot]
2013 11 25
Ja sebe smatram strpljivim i kupcem i prodavačem. Nekad i previse pa katkada i izvisim kao kupac jer ne volim prepirke i svade. [:tuzan]
2013 11 25
i ja sam dva puta izvisila kao kupac al nek im bude one su na gubitku jer kad sam zadovoljna opet volim surađivati s istom osobom jednom me mogu prevariti drugi put neeeeee [:vrti]
2013 11 25
Ja sam jako strpljiva, na dogovor uvijek spremna [:kesi] Imam akciju jakni sve 100kn, jedino bijela sa krznom 150!! [:hihot]
2013 11 25
1 2 3