Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koliko ste strpljiv prodavač?

što se tiče prodaje i kupnje imam zaista samo pozitivna iskustva. Ali me pomalo živciraju cure koje su u najblažem izrazu "svakom loncu poklopac" pa tako komentiraju i što znaju i što ne znaju...samo da komentiraju.. Valjda u nedostatku slobodnog vremena vise tu i čekaju da nešto komentiraju
2013 11 25
ja imam jake živce,valjda sam se naućila s godinama,što na poslu dok sam radila što kad sam dobila djecu pa sam istrenirala živce,ali ipak ima onih koji me izbace iz takta,traže mi br raćuna,sigurno kupuju robu a onda ni traga ni glasa od njih. [:frustriran]
2013 11 25
I previše sam strpljiva kaj se tiče kupaca, nekad me "natežu" po dva-tri tjedna. Ja kulturno i opširno odgovaram na sva pitanja, a odgovori koje dobijem (ako dobijem) su: ok, aha, da, ne, budem i slično. Pucam na to, ali kaj sad, trudim se ostati kulturna [:zaljubljen] . Živcira me i kad ja nešto želim kupiti i pitam za mjere ili dodatne slike i onda čekam po tjedan dana, a dotična prodavačica je svaki dan prijavljena po nekoliko puta [:znoji] . Na forumu me živciraju samo one koje žele biti glavne i misle da su popile svu pamet svijeta. Kaj se tiče tuđih mišljenja, dapače, volim to čitati, na tisuće različitih mišljenja...samo dok ne preraste u svađu [:hihot]
2013 11 25
trudim se biti strpljiva koliko je god potrebno[:zaljubljen]
2013 11 25
kako prema kome, ako osjetim dovoljnu dozu bezobrazluka ili napada ne da necu bit strpljiva nego dovidenja, imate srece sta sam ljena pa mi se povratne bas i ne da pisat, lose kritike barem
2013 11 25
ja sam se živaca davno odrekla tako da sad uživam, i kao prodavač i kao kupac sam uvijek naletila na super drage ženske koje znaju komunicirati (meni po prirodi brbljavoj)ono znaju više od:želim?slika?zamjena ? čudno mi je kako se neko malo inf.o nečemu što ga zanima?! al su mi super curke koje imaju upite oko dog.cijene,onda ko na placu cjenkanje,a poslije toga ipak nemam trenutno para-samo im udjelim smješak(ne idem ni u dučan ako para nemam) ako nekog čini sretnim beznadno tipkanje u prazno(dok imam vremena-uz malu bebu),neka ih usrečujem. [:smije]
2013 11 25
ja sam preljubazna i prestrpljiva [:smije] i ne dobijem niti hvala nakon mjerenja, "rezervacija" itd [:frustriran] znači treba biti bezobrazan [:sokiran] i još sam jednu stvar primjetila, cure šta se uvik žale po forumu su najmutavije kad im se pošalje upit za kupnju, mjere itd [:frustriran]
2013 11 25
Stanicka tebi fakat nije dobro..kolko ta dnevno mos otvorit jednu bolju od druge..ti si ko prodavac koji hvata kupce za grkljan u prolazu kraj ducana [:smije]
2013 11 25
[:smije] [:smije]
2013 11 25
mislim da sam jako strpljiva i da maximalno izađem u susret... ali da me nekad znaju "kupci" izbacit iz takta, i to je istina.... najgore mi je kad pošalju upit, ja odgovorim sve što ih zanima i još i zamolim da mi odgovore da li uzimaju ili ne - a ono ni a ni be..... kod menen vrijedi pravilo da tko je prvi pitao ima prednost, znači nije tko prvi da pare..... i pričekam da se skupe novci, ali dajte ljudi javite da li ćete uzeti ili ne... pa zar je toliko teško napisati - hvala ne bi
2013 11 25
ponekad sam strpljiva ,a ponekad zbilja izgubim živce ,prodajem na više portala ,i nigdje se ne iznerviram ko ovdje ,najgore mi je kada rezerviram po 15 dana pa onda odustanu ,a izgubim ostale zainteresirane za predmete koji su me pitali .
2013 11 25
sam jos zelim rec da sam jako ljuta sta klinac nije dobio svoj paket i zelim vikat na tu osobu! ja mu posaljem nekog plisanca najlijpseg kojeg imam ak mi ostavis podatke u inbox
2013 11 25
naljepseg* [:smije]
2013 11 25
Ja se trudim bit strpljiva sa svima, al sa nekima jednostavno neide. Odgovorim na svaki upit, izađem u susret po pitanju cijene kad god mogu, ne otežem s ničim, ako ne mogu sljedeći dan poslat kažem odmah curi da ne mora ni sa uplatom žurit... a kad vi nešto pitate - već po odgovorima možete vidjet kakva bude suradnja - ako je osoba fina i susretljiva rijetko će vas prevariti, a ako netko odgovara ko da je mutav - vjerojatno nije nek vas pokušava preveslati i tu nije zaista da proda nego da izmuze pare za nešt što tih novaca ne vrijedi ili još gore da predmet niti ne pošalje. Što se još strpljivosti tiče - eto prije desetak dana uplatila curi za sjenilo i nikako da stigne. Cura mi više puta rekla da je poslala pa ništa. Došli paketi tjedan dana kasnije slani isto običnom poštom. Nikada nisam imala iskustva da bi pošta izgubila paket, mada se može desiti i sad neznam što da radim, ne želim curu javno imenovati niti ostavljat negativne povratne - možda stvarno nije kriva, ima 100% poz feed i lijepo komunicira. Kako da uopće u ovakvoj situaciji saznam što je zaista na stvari? Jel pošta zeznula il me dotična lagano preveslala [:tuzan]
2013 11 25
izbjegavajte nestrpljivost [:jezik]
2013 11 25