Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

koliko ste strpljiv prodavač?

Imam dobre živce i nije problem izmjeriti, još koju sliku poslati, objasniti nešto o artiklu, ali jedino što me izbacuje iz takta kada me na sva moja objašnjenja traže da nešto slikam na sebi. Ovo što prodajem od robice, osobito hlače , ne ide na mene dalje od bokova a zakopčavanje je nemoguća misija. Lijepo to objasnim a ono opet kaže da uslikam. Pa kako?
2013 11 25
strpljiva sam jako, volim svima odgovoritii detaljno na upite, pa i sačekati ako treba da netko skupi novce da kupi...ipak je ovo bavljenje krpicama honorarno i dodatna zarada...pa ne trebamo uzimat za zlo ako moramo malo pričekati,al ipak ne volim one koji odustanu a zavlače,to nitko ne voli [:sramezljiv]
2013 11 25
Za ozbiljnu,postenu i kulturnu osobu koja zna sto zeli i ima ozbiljne namjere mi nije nikakav problem dati sve informacije, slike, mjere i sl, naprotiv, uzivam u tome i najbitnije mi je da kupcu koji otvori paket izmamim dozu zadovoljstva i smjesak na licu. Ove koji se jave i vidim da su neozbiljni niti ne shvacam za ozbiljno i uglavnom sa takvima ne suradjujem. Hvala svim mojim dragim kupilicama [:poljubac]
2013 11 25
Mene niš' ne živcira, baš imam neki prag tolerancije [:hihot] Nitko ne voli kupce di se potrudiš sve, a onda ništa od toga, al šta da im ja radim? Neću pisat nikom negativne radi toga, sami su dovoljno neozbiljni da više nemam namjeru surađivat s njima. Uvijek brinem oko kupaca i paketa, sve do isporuke, i to znaju moji kupci. Moje su sve suradnje dosad i više nego pozitivne, zato me ovi "padobranci" niti ne diraju. A na forumu uvijek volim dobru ćakulu, super je kad ima ljudi s kojima možeš razgovarat, izreć mišljenje, pa čak se i posvađat, bitno je da nisu svi klonovi i da ne znaju prihvatit tuđe mišljenje. [:smije] [:smije]
2013 11 25
ametistsk - da, to je i meni blesavo. više od pola robe prodajem jer neide više na mene. Ak treba izmjerim na 15 mjesta, al šta će ti slika mene u košulji koju ne mogu zakopčat? Ionako različiti smo ljudi, možda nešto što meni koma stoji, curi koja kupi baš bude super. Ili obrnuto. [:smijesi]
2013 11 25
Meni je par inboxa otislo na drugu stranicu, sto mi se prije nije desavalo, pa nisam sluzila. Javila sam se curama nakon vise od mjesec dana. One su inale jako puno strpljenja. Trudim se ici njihovim stopama. Jos jednom isprike, ako ovo citaju.
2020 04 14
1 2 3