Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uplata izvršena prodavačica se ne javlja

ovako,uplatila sam curi novce za jedne čizmice u roku -odmah- od tad mi se nikako nije javila,ne odgovara na poruke,5.-ti dan danas šta mislite jel me namagarčila koliko čekati dok joj ovdje lijepo ne objavim ime i broj računa kao upozorenje za druge [:frustriran]
2012 12 22
ja stvarno ne razumijem takve ljude, kako nemaju grižnje savjesti niti malo :/ ali pogledaj na njezin profil kada se zadnji puta prijavila(piše ispod imena) - možda joj je stvarno nešto iskrsnulo pa nije na krpicama..
2012 12 22
pa daj nam link od profila
2012 12 22
... draga moja kakva griznja savjest to ti se zove zaj... koga stignes zato vecina ne kupuje nista ili bi se samo dopisivali nego da se vratimo na temu pet dana je vise nego dovoljno da se posalje stvar koju prodas ja to radim drukcije bas iz tog razloga tj. problema o kojem pricamo nikakva uplata na racun paket u ruke plati postaru i kraj price ko hoce dobro ko nece ima ko hoce uvijek posaljem na vrijeme a ako mi se dogodi da ne stignem javim kupcu da cu kasniti ali to je stvarno rijetko kad zato objavi ti nama da nebi maca prodavala maglu pozdrav svima
2012 12 22
kako se zove cura? možda je netko već poslovao sa njom, pa da pomognemo:)
2012 12 22
Ma nemas kaj cekati. Prijavi adminu i ovdje napises koji je to profil
2012 12 22
nije imala ni jednu ocjenu,ja sam joj izgleda bila prvi kupac [:place] ok,nekad sam i ja bila nova,pa ne zazirem od novih cura stavim podatke ,ali evo dajem joj još šansu ovaj vikend da se javi,možda joj je nešto iskrslo ali nešto mi govori da sam naletila na -minu- provjerila sam ime i prezime koje mi je dala za uplatu,osoba sa tim podacima ne živi u Zagrebu kako mi je rekla,već u istočnoj Slavoniji e sad,jel to baš ista osoba ili je to znak očite prijevare [:sokiran]
2012 12 22
Svakako prijavu adminu, pa ce ti ona dati upute i stupiti u kontakt s njom.
2012 12 22
hej, mene je isto tako jedna prevarila, zove se neka edita, uplatila sam joj isto tako u roku za jedan kostim za mamu, slala mailove, poruke i ništa se ne javlja, kao poslala ga je, prošlo je mjesec dana, a od kostima ni k.... strašnoooooooo kakve đubradi ima, da se srozaju tako jadno zbog 50 kn!!!!!
2012 12 22
link njenog profila?
2012 12 22
svašta ima, to je normalno, ja imam i na faceu prof a i tu sam nova, ni ovdje nije ništa bolje :( [:boji]
2012 12 22
Užasno na što su sve " ljudi " spremni za 50-ak-100 kuna .. [:ljut] Zar nemaš njenu adresu ako si joj uplaćivala u banci ? da sam ja na tvom mjestu ,ja bih objavila ime ,prezime i sve ostalo o toj osobi i naravno prijavila adminu .....a nju ...nju bih našla kad-tad ... [:frustriran]
2012 12 22
katastrofa i sramota, i ja bi objavila podatke!!
2012 12 22
objavit ću,nemam ja problema sa tim,ali rekla sam još ovaj vikend pa ako se ne javi bit će objavljeno btw kako da prijavim adminu? imam ime i prezime i broj računa na poštanskoj banci,uplatila sam uplatnicom na pošti,tamo ne pitaju za adresu [:vrti] radi se o 100 kuna,ma jadno da se ovako blamira,meni je to neshvatljivo prodajem i na drugim stranicama,ali tamo se mora dati OIB,od kad je tako puno manje prevara mislim da je to trebalo i ovdje uvesti
2012 12 22
radi se o nicku paula212 vide se jedino čizmice koje sam ja kupila,ostalih 5-6 stvarčica je pobrisano
2012 12 22
1 2 3