Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uplata izvršena prodavačica se ne javlja

Valjda od banke do banke ...negdje se dobije i adresa odmah kad uplaćuješ ....valjda zato ,jer sam ja uplaćivala jednoj curi u "njenoj " banci gdje ima otvoren tekući rn ,pa sam dobila i njenu adresu na uplatnici ... Kako god ...ako ste se dogovorile da ćeš kupiti i ako si joj rekla kada ćeš uplatiti ,ona je da je i malo odgovorna taj paketić za tebe trebala je već imati pripremljeno i čim uplatiš ,tj.kad joj sjednu novci tebi to poslati ....Bar ja tako radim ...i još se sekiram kad mi netko uplati [:znoji] da što prije pošaljem i potvrdicu iz pošte ostavim curi u inbox :) Ne javiti se pet dana ...meni je to skroz bezobrazno ...da se dogodilo ne znam što ...ako ona osobno ne može poslati ,pa valjda ima netko drugi da može ...,ili bar tebi u inbox ostaviti poruku da znaš o čemu se radi ...Nadam se da ćeš ipak dobiti svoj plaćeni artikl :) [:smijesi]
2012 12 22
...imaš na njenom profilu opciju " prijavite korisnika " ...valjda se tamo prijavljuje ...ne znam ...nisam to još hvala Bogu nikada radila ... [:tuzan]
2012 12 22
ma prijavit ću,ali evo ostavljam joj vikend ,možda se selila ,ovi blagdani ili šta ja znam stalno nalazim opravdanja,ali nekako sve manje vjerujem u njih ja primjerice nemam net bank,idem tako daleko da kad mi cura javi da je uplatila ja vjerujem i vidi nikad me do sada nitko nije zakinuo,pošaljem paket u roku odmah jer znam da svi volimo šta prije dobit plaćeno i ono šta želimo javim šta je bilo [:tuzan]
2012 12 22
Nemam ni ja int.bank.,ali ako netko kaže da je uplatio ,onda odem na bankomat sutradan ,provjerim i šaljem paket...to je vrlo jednostavno ..:) Sretno !! [:smijesi]
2012 12 22
Meni njen profil izgleda skroz sumnjivo ne cekaj nista jer je ocito prevara.
2012 12 23
Izgleda da su sve prevarantice s fb prebacile ovdje. [:ljut] Prestrašno. Ja sam jednom bila prevarena, ali ako je svo zlo u zamjeni koja nikad nije ostvarena neka tako ostane. Preporučam svim curama da rade s provjerenom ekipom koja ima pozitivne ocjene drugih korisnika i koja ima vlastite fotografije stvari koje prodaju, a ne skinute s neta.
2012 12 23
a šta da kažem ovdje zaista ima puno prevara,nisam to očekivala zaista računam mlade curke,neće se zezat,hoće prodati i kupiti povoljno kao i ja ,kad ono pljus [:tuzan] prijavljujem je [:smije]
2012 12 23
cure kud da kliknem na onoj formi maila da bih poslala mail [:sramezljiv] ima masu opcija ali ja se ne snalazim,pomozite [:place] [:place] [:place] [:place]
2012 12 23
Molim te daj nam LINK zato jer ja nemogu uč u njen prof bez linka,HVALA!
2012 12 24
Mirjana jel to ista osoba o kojoj popcorn priča ili?
2012 12 26
@Popcorn - Kada se upiše paula212 u tražilicu, ne izbacuje ništa, si sigurna da je to taj nick?
2012 12 26
najbolje bi bilo ako ti se javi, da ju trazis da ti uslika onu potvrdu iz pošte jedino ces tak stoposto znat dal te smuljala
2012 12 27
je točno je paula212 ženska je pobjegla,nema je više,sve je pobrisala bila je prije 1 dan i nešto sati,sve pobrisala,vjerovatno je pročitala ovo cure, imala je više stvari i mislim da bi se mogla pojaviti pod drugim nickom ime na koje sam uplatila novce je PAULA HRANIĆ,račun je kod poštanske banke
2012 12 27
ja sam poslala curi čizme prije 10dana i kao nije dobila a ja nisam dobila robu koju je ona kao poslala i sad što da ja mislim ja znam da sam poslala a ona može reć da nije dobila a možda je dobila a nije uopće poslala meni svoju robu mislim u isto vrijeme sam sve od drugih cura dobila i one isto moje.Neznam što da mislim čizme su dobre kožne skoro nove
2012 12 27
ima li ona potvrdu da ti je poslala?imaš li ti ikakvu potvrdu? ja zato preferiram preporučeno da imam potvrdu i čuvam je dok kupac ne kaže da je dobio robu zato ne volim kad neke cure pitaju da im nešto šaljem kao obično pismo tako nemaš dokaz da si poslao cura me neki dan pitala 4 kutije boje za kosu i traži da joj poštarina bude 10 kuna kako pobogu? ako ne dobije,a svašta se dešava,ja ostajem bez boje,ne znam jel ona dobila ili je našla pametni način da zajebaje
2012 12 27