Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čisti bezobrazluk -.-

Unaprijed se ispričavam na malo dužem postu pokušat ču što više skratiti :D Dakle prodavala sam jednu haljinicu boje kajsijice i javila mi se jedna cura zove se bellaa ovdje ,i kao njoj se haljina sviđa ona bi je uzela i mi se tako dodale na fejs i dogovorile primopredaju u Osijeku 12.12. petak je bio ujutro smo se trebale naći u 9:10 h znači ja budem toliko odvažna i donesem joj haljinu a ona se još usudi zakasniti pa sam ponovno morala kupiti kartu za tramvaj [:znoji] ali dobro ajde pregrizem ja to,pojavila s eona nakon pola sata i tako odemo mi do Esekera da ona to proba i njoj se svidjela haljina ali nije imala novce kod sebe i kaže ona sviđa joj se ali nema novca pa čemo s e za koji dan nači pa če ju onda kupiti (mislim ko ide kupit neštobez novca??)
2012 12 24
I ja glupača kad tako moram reći [:place] dam joj haljinu ono na povjerenje ,jel cura je bila ono ful draga i ispravna se činila a ja sam previše dobra osoba što mi se obilo o glavu i tako ja njoj to dam s dogovorom da čemo se nači iduči tjedan pošto mi nije hitno potreban novac.I otad se ja s njom nisam čula sve do utorka kad sam joj se javila i pitala kad čemo se nači da mi da novce da bi ona meni na to odg kako je njoj haljina prekratna i prozire joj se a probala ju je nije da sam joj poslal poštom,ali kao ona če ju platiti da nisam đabe dolazila al tek kao 26.12 kažem ja da meni sad treba hitno novac jel idu blagdani i htjela sam od tog kupit roditeljima neku sitnicu i kaže ona aha dobro onda čemo se čuti još naveče i dobro ajvi s eona meni naveče sa idejom da ja njoj prodam haljinu za 70 kn a bila je 80 kn ja u inat nisam htijela jle je bila bezobrazna i ja sam njoj napisala podužu porukuu kojoj sma joj rekal da svoj novac želim do petka i da me ništa više ne zanima ona je haljinu probala ,haljina je bila uredna rekla je da joj se sviđa da je kupuje i ja s enemam što raspravljati,i dobro kaže ona u petak čemi poslati novac preko prijateljice kako nebi morala dolaziti u Os i ja se složim s time ali sam u petak bila spriječena i nisam mogla,u subotu me nije doživjela porukom i eto danas sam ja to trebala pokupiti nije mi s ebaš javljala pošto je odlepršala u Njemačku -.- No dobro napiše ona meni danas kao da mi je poslala preko te cure haljinu i novac je zamotala u neki papirič na kojem piše hvala.Meni je bilo čudno zašto mi je poslala haljinu i novac? pa haljinu sam joj prodala što če mi više da bi ja saznala od te prijateljice od koje sam to trebala preuzeti da nema nikakvog novca več da mi je u vrečicu s haljinom stavila papirič na kojem piše hvala i tik-tak bombome -.- [:frustriran]
2012 12 24
ja onako napadnem curu ni krivu ni dužnu da što laže da mi ej ova rekla da je stavila novac u taj papirič da bi se nakraju ispostavilo da je ta dotična gospođica lagala i mene i svoju prijateljicu i još miima obraza reči da je ona kulturna -.-" ja tražim svoj novac a ona me ne doživljava,ignorira moje poruke ,izigrala me kao malog majmuna [:frustriran] nemogu vjerovati d apostoje tako bezobrazni i nekulturni ljudi može je biti sramota.fuj .. I sad ja ne znam što da radim ja mislim da sam ispravno postupila s time što tražim svoj novac jel ona je protratila moje vrijeme ,ja sma haljinu makla iz prodaje a ona me tako da oprostite zajebala mogla sma je prodati nekoj drugoj poštenoj curi a ne ovoj bezobraznici [:frustriran] [:frustriran] NIIKOM DANAS NE TREBA VJEROVATI,I TREBA BITI ĐUBRE !
2012 12 24
Grozno je to to je uradila ta cura!Naravno da si u pravu sto trazis svoje pare!I treba tako!Neka si rekla njeno ime ovdje pa neka svi znaju da obrate malo vise paznje.Stvarno treba da je bude sramota takve stvari da radi i da bude takav prevarant... Nemam rjeci....uzas [:tuzan]
2012 12 24
Ne znam kako da izvuces svoje pare!Sad bas razmisljam da sam ja na tvom mjestu sta bih,ali zaista ne znam [:tuzan]
2012 12 24
Ne znam ni aj draga ,več mi je došlo sve preko glave,inače sma pristojna i sve al kad prema nekim ljudima moraš biti gad onda moraš,napisala sam joj mnoštvo ne lijepih poruka ali ona tjera i dalje svoje -.-
2012 12 24
Ne znam kako netkomoze biti tako pokvaren,takav gad!To se svakome od nas ovdje moglo desiti [:tuzan]
2012 12 24
Nažalost da ,ali nadam se da neće ,treba biti jkao oprezan
2012 12 24
21Tatjana18 , prije 7 sata ......I ja glupača kad tako moram reći dam joj haljinu ono na povjerenje ,jel cura je bila ono ful draga i ispravna se činila a ja sam previše dobra osoba što mi se obilo o glavu i tako ja njoj to dam s dogovorom da čemo se nači iduči tjedan pošto mi nije hitno potreban novac... dakle ovo je tvoje rečenica;)))).jednostavno drugi puta nemoj ići na povjerenje.ne znam zašto bi trebala biti gadura i ponašat se kako ti ne priliči, a sama si odgovorna...nisu svi ljudi drek,niti treba biti grozan prema njima;)))samo se treba zaštititi i čuvati svoje stvari i novac...a da danas nema povjerenja, to da... [:kesi]
2012 12 24
Izgleda da njenog profila više nema...odleprsala...
2012 12 24
Bit ce napravila novi profil.
2012 12 24
najbolja taktija je solatno plačanje, pare na sunce ili nema robe... nikome ništa vjerovati jer svijet je postao čumez
2012 12 24
znači dobila si ipak haljinu natrag?ili sam nešto pobrkala? [:sokiran]
2012 12 24
Ja znam da sam ja isto malo kriva što sam joj dala haljinu tek tako al ono šta ja znam krivo sam je procjenila ,al da je ispala bezobrazna ispala je . Da dobila sam haljinu nakon što je tjedan dana bila kod nje ko zna možda ju je obukla na neki rođendan i sad bi mi je vratila [:frustriran] i još mi ej stavila tik-tak bombone u vrečicu kao ono da me potkupi s njima,po meni je to bezobrazno .
2012 12 24
Odvratno, cuj objavi njeno ime i prezime, stanovanje i sl, i sve podatke s kojima raspolazes, moze obrisati profil al ime ne. [:frustriran]
2012 12 24
1 2