Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nezadovoljan kupac

Zanima me postoje li kakva pravila ovdje oko povrata novca kod nezadovoljnih kupaca? Jako često naručujem sa različitih stranica,gdje u slučaju da sam nezadovoljna proizvodom dobivam novac natrag i šaljem proizvod natrag (samo moram ja platiti poštarinu). Razumijem da je to gnjavaža,ali smatram da se na pravovremeno reagiranje treba izaći u susret kupcu.
2013 01 02
To bi bilo super. Ja sam imala jednu curu kojoj nije odgovaralo ono što sam joj prodala( veličina) i lijepo me pitala može li vratiti , ona je platila poštarinu i još mi poklon poslala. Sve zavisi kakva je osoba, neki se slažu s time, a neki kažu kupila si , nema novaca natrag. S obzirom da ovdje nema nekog pisanog traga o plaćanju( kao na ebayu npr) nema ni opcija za refund .Sve je na sistemu snađi se druže [:kesi]
2013 01 02
Ne postoje nikakva pravila, sve je stvar dogovora ... Iskreno, čini mi se da je ova stranica malo preozbiljno shvaćena (između ostalog neki iovdje vide veliku priliku da zarade nažalost i prevarama), znači ovo nije trgovina, mojekrpice su posrednik između nas i druge osobe, za sve ostalo smo sami odgovorni... Mislim da što prije, što više cura to shvati, manje će biti šanse za prevaru. Ovo nije kritika, i sama sam bila prevarena, pa sam naučila lekciju... Treba samo biti oprezan, ali naravno uvijek se dogodi ...
2013 01 02