Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

zašto ne pitati??

Čitam kako su svi nezadovoljni cijenama na krpicama,ne razumijem zašto se cure boje pitati za nižu cijenu nekog artikla koji im se svidi,ako je potrebno neka zamole bar za gratis poštarinu jer svi znamo da je obično poštarina ta koja oduzima dosta novca,osobno sam uvijek za dogovore ne vidim zašto je sramota pitati za dogovor oko cijene ili ako je netko negdje u gradu vidio nešto po jeftinijoj cijeni ne vidim zašto ne bi osobi koja to prodaje po nerealnoj javio...ovo je stranica gdje bismo trebali komunicirati i surađivati...
2013 01 07
Čekaaaj malkoc, ja da nekoj osobi kažem da su patike tu i tu 200 kn jeftinije nego kod nje, što njoj to znači ako ih je ona u nekom kineskom recimo u zg zbilja platila 250 kn :/ Ja sam samo htjela savjetovati :)
2013 01 07
Točno savjetovati,nisam mislila sad na napad,ali ako je netko zainteresiran neka pita može li osoba sniziti cijenu jer recimo ima na raspolaganju određen iznos,a jako želi taj predmet,mene je dosta osoba pitalo i pristala sam iako sam platila nešto puno više i bilo je potpuno novo...
2013 01 07
:) Cilj krpica nekako i je kupiti malo nošenu ali očuvanu stvar za 20-30 kn, a ne sad neke haljine po 200 kn s etiketom, pa za to ću radije otići po gradu, naći sličnu, možda i bolju za 100% manje pare :) Ako se razumijemo [:zaljubljen]
2013 01 07
Na to sam i ja mislila,ali vidim da se jako puno cura žali na cijenu nekih stvari,pa me zanima jesu li probale pitati osobe da im snize cijenu ili bar besplatnu poštarinu ponude,ne razumijem zašto je sramota pitati,pa u nekim zemljama je u kulturi da se cijenka,ovo je tako osmišljen portal gdje bi trebali surađivati i dogovarati se,a ispada da se neki srame nečega što je sasvim u redu,ako dotične osobe ne žele sniziti mogu jednostavno odbiti,ali kupac bar može pitati i iznenaditi se jer netko će mu željenu stvar prodati po puno manjoj cijeni...
2013 01 07
Tako je :) 'Ko pita, ne skita :)
2013 01 07
@andreamalnar, apsolutno se slazem s tobom. samnom se cura isla cjenkati oko nove pasmine kojoj sam stavila cijenu 10 kn. i jos je trebala biti primopredaja u pitanju [:znoji] takve stvari su mi bezobrazne, i to jako. srecom, pa sam nasla normanu curu za kupca. isto tako, javila mi se cura za verace red jeans, potrosila sam ga cca15-20%, slobodno pogledajte na netu kolko taj parfem kosta ako ne znate. ja sam si bila dobre volje pa sam joj ga dala, s ukljucenom postarinom za 100 kn i bila je rijec o originalnom parfemu jer dobijem osip od laznjaka a ostale cijene stavim vrlo realno, pa necu npr. haljinu od 600kn prodavati za 100, mislim da je 300 kn sasvim u redu cijena za nenosenu haljinu koja meni ionak skuplja prasinu. ako se nekom ne svidja sto je cijena visa nego sto su navikli, a sta sada, postoje i jeftinije haljine, ali to je onda i takva kvaliteta uglavnom
2013 01 07
Znam da svatko ima svoje uvjete,problem je s tim sitnim stvarima,to je posebna priča jer kao što smo mogli pročitati oni koji prodaju preko e-baya imaju problema jer ima u pošti pokradu robu jer nema na kovertama nikakve zaštite takvih sitnih predmeta pa ih službenici kradu,u redu je da se osobe upozori na sigurnosno slanje i normalnu poštarinu,ali govorim o stvarima koje se recimo mogu naći u kineskom za 40kn,a tu ih netko prodaje za 80,neka osobe koje su zaintereseirane za takav predmet pitaju može li im se sniziti cijena ako već nemaju u svome gradu kineski ili takvu trgovinu gdje mogu takvu stvar dobiti povoljnije ili neka zamole nekoga tko ima u blizini takvu trgovinu da im kupi povoljnije ili stvari koje su oko 500 ili 400 ili 300 ili 200kn,nisam rekla da ih trebaju 50% sniziti,ali recimo netko možda želi predmet od 300kn,a ima ušteđevine 250kn pa neka zamoli osobu za dogovor...
2013 01 07
ma dobro, to stoji, nije u redu kad se tako nabijaju cijene, to je vec 100 puta prozvakana tema... ja sam samo htjela reci da ne zelim svoje stvari davati u bescjenje jer kad vidim kakve se krpe tu sve prodaju po enormnim cijenama, od laznjaka, kineza, podrapanih stvari i sl. pitam se tko je tu lud....
2013 01 07
Shvaćam to u potpunosti,znam da ima bezobzirnih koji će staviti lažnjaku enormnu cijenu ili će prodati pokidanu stvar po original cijeni,apelirala sam samo na osobe koje se stide ili im je neugodno da se odvaže i pitaju za izlazak u susret financijskim mogućnostima ako zaista žarko žele neki predmet...
2013 01 07
Bilo bi to u redu da se tu nalaze kupci kojima novac nije problem,ali realno,puno je ljudi koji su ovdje jer nemaju mogućnosti otići do gradova i kupovati na sniženjima ili kupovati po original cijenama i oni ne razumiju da kad se nešto u dobrom stanju prodaje nije problem samo cijena nego ta poštarina koja zna ići do 20kn...zbog takvih razloga sam htjela preporučiti dogovor,ako netko stavlja cijenu neka odmah navede i poštarinu,a ona se lako odredi jer ima na stranicama pošte točno po težini iznos poštarine i kupac će znati što da očekuje,pa ako nije u mogućnosti neka pita za dogovor...
2013 01 07
Ja se slazem sa Amaly...ja kada si zelim nesto kupiti i to sam radila vec par puta napisem temu da kupujem. I kupim 3 stvari za 100 kn. Prvi put su mi se svidile jedne patike koje je cura prodavala za 150 kn. Ja napisem da hocu 3 za 100 i dobila sam majicu, te patike i haljinu [:smijesi] [:smijesi] Drugi put sam dobila majicu i kardigan i pt. I to mi je bas super. Ja napisem temu i tko se javi ja od njega uzmem vise stvari. A javi se puno cura...
2013 01 07
Hvala mrvica,može i takav način ili ako želi nešto "markirano",a nije u mogućnosti dati puni iznos može pitati...vidim da se ljudi ustručavaju i bude ima jako neugodno priznati da nemaju toliki iznos,često se jave i pitaju je li to fiksna cijena,kada ih pitam koliko mi mogu ponuditi...nestanu,želim samo savjetovati da se odvaže i pošalju upit za predmet i ponude svoju cijenu pa ako osoba pristane usrećit će se,a ako ne bar su pokušali...nije sramota pitati...
2013 01 07
E padraga andrea sta ako netko nema niti plac niti trgovine u svom gradu??????????????? Ja zivim na OTOKU...ZNAS LI TI STA TO ZNACI??????????????????????????
2013 01 07
Razumijem te AndreaMalnar,znam da si imala neugodnih iskustava kao i ja i da si vjerojatno i pored izlaženja u susret bila izigrana i izmanipulirana,ponavljam da ima groznih ljudi,ali meni zaista bude žao što zbog nekoliko takvih oni pošteni,a u nemogućnosti i željni izvise,ima puno ljudi s otoka koji ne mogu često do grada i koji si ne mogu ili ne stignu kupiti kad su u gradovima u prolazu nove povoljen stvari pa ih tu traže,imala sam prilike surađivati s nekima i znam da nekima nije teško pitati,ali ima ih masa koja se ustručava jer se boje ne znam čega,zbog njih sam apelirala na razumijevanje...
2013 01 07
1 2