Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

zašto ne pitati??

Pišem ovo i nisam ni znala da je mrvica s otoka,lijep pozdrav...
2013 01 07
Ovo je otišlo u krivom smjeru,moda je luksuz i žalosno je što su i stvari u trgovačkim lancima postale luksuz,a ne vrijede toliko koliko traže u njima za njih,ali ovo nije portal koji je zamišljen za one koji kupuju dizajnersku odjeću ili robu određenih brendova po punoj cijeni,mislim da je ovaj portal osmišljen za one koji si nemaju mogućnosti priuštiti nešto iz prijašnjih ili ovosezonskih ponuda po punoj cijeni,nego žele povoljnije proći te za one koji imaju višak odjeće u ormaru koju ne mogu više ili ne žele iskoristiti te ju žele prodati po nekoj normalnoj cijeni...
2013 01 07
slažem se da treba pitati oko cijene, imam i ja nekih stvari koje sam jako puno platila, npr haljina koju sam platila 1400 kn, prodajem ju za 300 i da se javi netko zainteresiran dala bi mu ju za 250 i gotovo, mislim da nije svima ovdje cilj kupiti jeftino, osobno mislim da ima puno cura koje ovdje traže markiranu robu po niskim cijenama...
2013 01 07
slazem se , uvijek se moze dogovoriti oko cijene , pa tu smo da bi nasli nesto dobro , a po nizoj cijeni , vec je snizena trostruko , a jos se moze dogovoriti, samo ni to kod nekih nije dovoljno ...
2013 01 07
Ja sam tu kupila ili zamjenila puno lipih stvari...neke od tih mozda i nebi nasla u ducanima a ovdje jesam...Ti neki komadici robe mene cine sretnom [:smije] [:smije] [:smije] zato su mi krpice drage... A dogovori oko cijene su naravno moguci i kod mene. Nevidim sta je lose u tome sta ja kuim vise stvari za 100 kn pa nisam nikoga prisilila da mi proda cure se same ponude... [:poljubac]
2013 01 07
Ja sam uvijek za dogovore,i to piše u opisu mog profila,jer je vecina stavri nenošena i vrlo malo nošena,i kod mene je pravilo :sto više kupujete,manje placate. Svako malo izbacujem nove ture robe,tako da se kod mene nova stavr moze pronaci na sniženju za 20-30 kuna,a da je nenošeno. Ovu zimu sam imala hrpu vesta i pulovera,sve rucni rad,i za svaku vestu/pulover je vuna koštala 100-200 kuna,zavisi o debljini,veličini,+ tjedni i tjedni rada na jednoj vestici,i ja sam takve nove nenošene veste i pulovere davala za 50-80 kuna,kako koji. A stavila sam niske cijene iz razloga da prodam,raskrcim ormar i da mogu novu robu izložiti. Sada mi je ostalo barem još 20-30 vesti i pulovera i jucer sam objavila da se jave zainteresirani da cemo se dog,da je vecina vec sniženo,da za ostalo može dog,ali nije problem i sniženi novi nenošeni artikal koji je 45/50 kuna još snizit bar za 5 kn,bitno da se rjesavam robe,ali eto nitko se ne javlja,bez obzira sto sam spremna na dogovore,i max.izaci u susret sa cijenama da i ja kao prodavac budem zadovoljna ali i moj kupac.
2013 01 07
Nikada nisam imala problema s drastičnim smanjenjem cijena(uvijek se radilo o realnom spuštanju), pa ne mogu to komentirati, ali AndreaMalnar slažem se u tom djelu da za neku mizernu cijenu neću dati besplatnu poštarinu, jer da želim pokloniti onda bih to navela u opisu...
2013 01 07
1 2