Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

IZBRISAN CIJELI PROFIL SVE

danas sam upalila krpice i sve je izbrisano razgovori, artikli sve što da radim????? helpppp
2014 01 16
jesi možda imala artikle nedopuštenog sadržaja? Tipa slike skinute sa interneta i sl.
2014 01 16
ne ništa takvo, sve je bilo u redu do sada
2014 01 16
jedna me cura napala da sam ja to sve napravila neznam što da radim :((((help
2014 01 16
[:sokiran] a koji ti je prvi nick?ovo ti je novi, ne? a, vidi, zbog nečeg je, sumljam da je adminka sama po sebi izbrisala, iz dosade! možda se neko žalio na tebe ili nešto? piši adminki?
2014 01 16
kako se to radi???
2014 01 16
kako se piše adminki? prvi je profil i s nikim nisam imala problema niti sam koga prevarila danas samo vidim nema ničega ničega
2014 01 16
moguće je da ti je netko provalio u profil i sve izbrisao iz čiste zavisti, jer se sjećam da su neke cure pisale kako im se zna desiti da im se odjednom otvori nečiji tuđi profil,ali baš sa razgovorima i svime,kao da su ušle u njega, i jebiga,ako se to desilo nekome ko je zaista đubre onda ti je to napravio, jer adminka ne briše razgovore jer to nije njeno pravo!
2014 01 16
kako da joj pišem? jel postoji mogućnost da se sve vrati na staro? jel se ikome to dogodilo?
2014 01 16
ne možeeee se izbrisati profil [:vrti]
2014 01 16
profil je ostao roba i razgovori su nestali
2014 01 16
Ono što ti tražiš od drugih jednako tako kupac traži od tebe ali ne znam šta je bio problem curi poslikat traperice i poslat u inbox ili email...a ovo da je netko obrisao baš i ne vjerujem ako nisi imala slike s neta.
2014 01 16
Iz šupljeg u šuplje,,,da baš je netko izbrisao i sve razgovore jooooj kakva magla vani niš se ne vidi [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2014 01 16
ako mi ne mozeš pomoći onda nemoj ni pametovat da izbrisala sam sve zbog traperica to što je cura problematična ja nisam kriva i taman nestanu artikli i naravno ja sam kriva a nisam ništa ni takla
2014 01 16
mislim da je greška krpica da će se sve vratiti a onda ću vam se smijati vi koji me bezveze napadate
2014 01 16
1 2