Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

HP preporučena pošiljka nestala

Preporučenom pošiljkom i to sa uključenom povratnicom mi je trebao stići važan dokument iz Slav.Broda u Dubrovnik,no nije. [:frustriran] Imam naravno broj za praćenje pošiljke koji kaže da je pismo zaprimljeno u Slav.Brod i tu mu se gubi svaki trag.Danas je pošiljatelj napravio potražnicu,rekao im u poslovnici da se pretraže i sad ćemo vidjeti što će dalje biti. Zanimaju me vaša iskustva sa gubitkom preporučene pošiljke? Odšteta me stvarno ne zanima,bitno mi je doći do dokumenata i željela bih da netko odgovara za ovo sve!
2014 01 17
Koliko vremena je pošlo?
2014 01 17
suosjećam...ali iskreno sumnjam da ćeš do tih originala ikad doći [:tuzan]
2014 01 17
Bitno da znaju masno naplatiti... [:frustriran] [:znoji]
2014 01 17
e kad si bas otvorila ovu temu moram se i ja izjasnit u vezi preporučene pošiljke,slala sam jednoj curi paket preporučeno + prioritetno,znaci trebao je doći kroz dan dva,ali paket se zagubio kod splita,znaći od mene je paket uredno otišao i stigao do splita i tamo nestao,cura je zvala poštu i naravno i ja,evo danas je 10 dana prošlo od mog slanja pošiljke i tek danas je zaprimljen u njenoj pošti...
2014 01 17
što reći...užas...
2014 01 17
Prošlo je desetak dana i još uvijek se nadam da ce ju uspjeti pronaći. A frku sam digla jer vidim preko neta da pošiljka nigdje nije na putu,a da je na putu i dalje bi smireno čekala. I još je preporučeno s povratnicom,mislim ako ju nisu u stanju poslati meni,neka je vrate pošiljatelju! Žali Bože HP i njihov track&trace...
2014 01 17
@martinadabac skužila sam i da na tom prioritetnom samo uzimaju lovu,a ono stigne kao obično čak bi i obično stiglo prije. Jednoj sam curi slala paket prioritetno,a ona meni dan,dva nakon mog slanja poslala obično,ne moram ti ni reći da je njeno obično stiglo prije mog prioritetnog!
2014 01 17
Meni prioritetno uvijek dođe drugi dan... a slala sam 4 cure poklon za Božić, preporučeno... dvijema je došlo, dvijema nije (:(
2014 01 17
Ma hrpu puta sam slala robu preko pošte i to obično i sve je uredno stiglo. A sada bas kad hitno trebam dokumente i kada je slanje preporučeno dogodi se kaos.
2014 01 17
@malenaancica03 strašno!Ako se ne varam pokrivaju štetu u iznosu 3Xpoštarine,što je mizerno i jadno... Vjerujem da je poklon bio skuplji od tog iznosa [:sokiran]
2014 01 17
To što na trackingu ne piše da putuje ništa ne znači jer tracking nije u real timeu. Kasni barem 1 dan.
2014 01 17
Meni su izgubili preporučenu pošiljku poslanu 13.12 [:ljut] . Napravila sam potražnicu, pošiljka nije pronađena i ponudili su mi odštetu u iznosu 5 plaćenih poštarina iliti mizernih 75 kuna, a vrijednost sadržaja paketa je bio cca 400 kn.
2014 01 17
Vintage, nisu to bili neki skupi pokloni...nego je bit u tome da ispada da ih nisam ni poslala.. da bi se jedan vratio, a drugi je očito došao u krive ruke
2014 01 17