Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prestrašno

koliko ovdje ima umišljenih i bezobraznih cura !!!! tu smo svi radi prodajei zamjene,pa ne kužim kako pojedine mogu napisat nešto poput:molim da mi se ne obraćaju oni koji ne namjeravaju kupit i slično.......pa malo strpljenja i ljubaznosti nikoga ne bi ubilo....ccccccccc
2013 01 07
tako je,ali nazalost,svuda i uvijek je bilo i bice takvih osoba [:tuzan]
2013 01 07
Zato ja osobe sa bahatim natpisima niti ne uzimam u obzir za bilo kakvu suradnju. Ipak imam pravo jos uvik birati kome cu dati svoje pare.
2013 01 07
pa da ali takvo bahaćenje ,inače ljudi koji prodaju robu pogotovo ovdje bi trebali biti pristupačni...i nadasve ljubazni
2013 01 07
To je to Lollip...
2013 01 07
meni su najjace one sto se ne udostoje niti odgovoriti na porku kad se pita nesto..neopisiv je osjecaj kad izmjeris neku stvar,uzduz,poprijeko,prsa,tamena,duzina..struk,bokovi..napises materijal i sastav..a druga strana ne zna napisati niti "hvala".....ko da sam zadnji kreten..ne da od takvih necu nikad nis kupit nego im necu nikad niti pogledati vise ponudu....niti otvorit profil..nevjerojatno kolko su ljudi neodgojeni
2013 01 07
Zato one koje ti se čine "odbojne" lijepo zaobiđeš kao npr. ja, a vjerujem i još puno drugih cura... [:hihot] Podržavam ljubaznost i pristupačnost [:zaljubljen]
2013 01 07
mrvica - pobjegao je moj komentar ispod tvojeg [:smije]
2013 01 07
ja sam jednu curu pitala za zmjenu u namjeri da kupim ako ne bude za zmjenu nakon što sam je vidjela on-line a nije mi se udostojila odg. tako da nema šanse da kod takvih kupujem.pa nitko svoju robu u smeću nije našao .svakome je njegova vrijedna !!!!!!!!!!!!!
2013 01 07
ha-ha, kod mene piše nešto slično... naime, javi mi se cura sa označene 4 ogrlice koje želi, dogovorimo sve..... ja kupim materijal- znači uložim, a ona će uredno uplatiti kroz 7 dana- taman dok joj napravim... i onda... više se nikad ne javi... znate koliko ih takvih ima???? [:frustriran] [:ljut] [:ljut]
2013 01 07
Ja sam cak jednoj curi bila poslala zahtjev da zelim kupiti kosulju ona se javi i napise koliko para sa pt i ja joj posalji mi podatke ili mi javi na broj moba da ti ujutro uplatim i nista??? Znaci ona niti ne zeli prodati...
2013 01 07
da da,,strašni su ljudi :(((
2013 01 07
Jao kada se sjetim, jednu curu sam morala danima vući za rukav hoće li mi prodati stvar koja je debelo na sniženju sada u trgovini(čitaj duplo ispod cijene za koju ju dotična prodaje) i imam ju zaslugom neke lijeve cure koja mi je odlučila pomoći u potrazi za istom, jer se ova eto htjela na brzinu "obogatiti", a to kada ću ja dobiti svoj paket nije bitno... [:smije]
2013 01 07
NISAM ZA ZAMJENE! Ne odgovaram na prazne poruke! Molim vas da nakon suradnje sa mnom ostavite povratnu informaciju, ja ću učiniti isto :) Molim da mi se javljaju samo ozbiljni kupci!! PRATITE ME i na FB jer ovdje brišu slike: Novce uplaćujem i šaljem pakete 1-2 puta tjedno! Artikle šaljem isti dan nakon što kupac uplati iznos. Poštarinu snosi kupac. STA ONA OVO KUPCIMA NAREDUJE?????????????? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 01 07
vesnici-katastrofa..a nazalost ima ih podosta..barem koliko sma ja primjetila sa "suradnjama" ovdje.. :/
2013 01 07
1 2 3