Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

prodajastvari18 UPOZORENJE

OD doticnog korisnika narucena jakna u 11 mjesecu i jakne nema. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] .Upite šaljem,a odgovora nema. [:ljut] [:ljut] [:ljut] .Koliko ima prevarenih korisnika? [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2014 02 03
evo i mene u taj klub,,,,izbrisan je i profil sa fcb-a a budući da je uplata išla na žiro račun možda bi mogle nekako doći do njega,,,jer sam na muško ime uplatila,,,,a ti [:boji] [:ljut] [:ljut]
2014 02 03
Ja sam uplatila na ime IVAN KUŠENIĆ,imao je 5 pozitivih i zato sam naručila i sad se gad ne javlja
2014 02 03
Ivan Kusenic ,a ti
2014 02 03
..covjek ima negativnih poprilicnu kolekciju...ne bih se usudila ni pogledati kod njega a kamo li kupiti.. [:boji]
2014 02 03
ja bi htjela upozorit na korisnicu "miaaaaaa" jer daje lažne mjere odjeće i bahato zarađuje na poštarini naplativši mi 5 kn više, nakon što sam primila haljinu vidim da je dobrih 5 cm kraća nego što je rekla i ona kaže da ne vraća novac i da je to rizik kupovanja preko neta :) pa glupačo ako su mjere dobre onda nema rizika ! PAZITE !
2014 02 03
Kad sa [:frustriran] m naručivala imao je 5 pozitivnih,a sad odjednom pun kufer neg. [:frustriran]
2014 02 03
ma te pozitivne su fejk...sad je valjda svima jasno...te cure bi brate tribalo stegnit što ostavljaju tako...pa one su praktički sudionici onda [:frustriran]
2014 02 03
mene hvala bogu nije uspio prevarit, ali ima hrpa cura koje je prevario na facebooku!! da ,spominje se taj ivan i jos jedan decko
2014 02 03
Da je nekako do podataka doći [:sokiran] .Jer 200 kn danas nije mala stvar.A pare sam tribala odmah uplatiti nije mogao cekati sutra [:frustriran] [:frustriran]
2014 02 03
a za pozitivne neznam, jednoj curi sam poslala poruku da mi da podatke na koje je uplacivala novac ali je rekla da je prijateljica uplacivala i da podatke vise nema!!
2014 02 03
strasno je sto je vecina cura narucivalo te jakne a iznosi nisu mali [:frustriran]
2014 02 03
Ja jos imam br.racuna u banci neznam moze li se tako nesto saznati?
2014 02 03
pa piše broj računa na profilu brate...kim jel to taj?
2014 02 03
Pozdrav , Da li mi netko može reći tko je admin ove stranice ..najljepša hvala
2014 02 03
1 2