Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je u pravu?!

Ja imam jedno iskustvo od kojeg je prošlo stvarno dosta vremena, ali mi je svejedno još uvijek neugodno kada ga se sjetim. Bila ja nova na krpicama, tek uploadala slike i dobila upit od jedne korisnice koja je željela otkupiti majicu, trenirku, duksu ili kako god bi je nazvali. Pitala me veličinu i koji je moj način poslovanja, dakle pouzećem ili uplatom na račun. Rekla sam da, naravno, može sama izabrati jer je meni skroz svejedno hoće li uplatiti na račun pa platiti poštarinu 20 kuna ili će platiti pouzećem pa platiti skoro duplo. (pritom sam i napomenula da je pouzeće skuplje) I tako se ona odlučila za pouzeće, poslala podatke i ja sljedeći dan poslala paket sretna što sam obavila svoju prvu prodaju. Sljedeći dan stiže mi poruka od iste osobe u kojoj me naziva glupačom, retardiranom i raznim drugim pogrdnim imenima. Naime, poštarina joj je izašla 34 kune što njoj nikako nije jasno i smatra se strašno prevarenom i izigranom. Nadalje, ja sam izuzetno glupa, neobrazovana itd jer sam joj poslala majicu 176 veličine, ali, prema njenim riječima, to nikako ne može biti ta veličina već je to 176 za djecu! Moram priznati, da sam se u početku osjećala (oprostite na riječniku) skroz posrano, ali sam joj kasnije odgovorila jednim opširnim komentarom pazeći na riječnik što ona, očito, nije bila u stanju. Prva stvar, dječji 176 broj ne postoji, tj. to je najveća veličina "dječjeg odjela", jel! Ja dijete od 176 centimetara još nisam upoznala, a ni ne vjerujem da hoću. Imam 18 godina, 175 centimetara sam visoka i imam 65 kila i meni je majica bila sasvim u redu pa kako onda može biti mala curi od 16 godina? Druga stvar, da nisam spomenula poštarinu i kako će ona izaći skuplje, ajde. Ali sve sam joj lijepo obrazložila da bi me ona na kraju izvrijeđala tako nekulturnim riječnikom da to svijet nije vidio! Držim svoju stranu i smatram da sam u pravu, ali zanima me i vaše mišljenje...
2013 01 12
opce neznam zakaj te to tolko muci, jesi joj sve objasnila jesi-a to kaj se ona nije mogla u utrpati u tu majicu pa je bila sfrustrirana e to vec nije tvoj problem, prevarila ju nisi a to kaj ona nije bas upijala kaj joj pricas o velicini i postarini mislim da nije tvoj problem.Vidim da si postena cim te tak to kolje, pa sam zakljucila da je vjerojatno cura pogresno procijenila svoj izgled i kupila premalo a ti nastradala, desava se
2013 01 12
normalno da si u pravu,ja uvijek napomenem kolika je postarina ali se uvijek sa curama posteno dogovorim, drzi svoju stranu totalno si u pravu ..ako vidis da se ne mozes odmah sa nekim dogovoriti ignoriraj ga i cao , nemoj da se ti osijceas krivom jer je neko glup i nekulturan...vjeruj mi..nemoj se sekirati pusti je ... [:poljubac]
2013 01 12
Slazem se s Dinom, s tvoje strane je bilo sve ok, a ostalo nije tvoj problem i ne razbijaj glavu.
2013 01 12
Ja mislim da si u potpunosti u pravu, posebno što se tiće poštarine, ako si joj dala do znanja, onda si je sama kriva. I ja sam se jednom tako opekla kad sam plaćala pouzećem, ali nisam nikoga napadala, to je bila moja greška, kao što je i ovaj put njezina. A što se tiće veličine, mogla te lijepo zamolit da joj pošalješ mjere i stvar gotova, ja isto uvijek prepišem s etikete (ako ju ne odrežem, jer mi često smetaju [:smije] ) A nisu mi jasne kad kažu to je S, broj 38. Ili mi za L kaže da je klasični M kroj(!) Pa ja dobijem majcu, na njoj piše L i ostanem sva u čudu, ajde srećom je manji model pa mi odgovara... Uglavnom, držim tvoju stranu, i ne daj se!
2013 01 12
kupac je neodgojeno derište, a ti si bila tolerantna jer se ne spustas na njezinu razinu. svejedno, treba ti nekakav odušak pa dobro da si otvorila temu. moze se covjek "ispuhat" i na kulturan nacin, a ne vulgarno.
2013 01 12
hahahahhaha dijete od 176 cm.... Guinessov rekord... hahahahah [:smije] [:kesi] ovo mi je smješnije nego kolegica na faxu koja je mislila da je IQ- faktor protiv bora... hahah [:hihot] ne treba se živcirat- misli pozitivno... znaš da si u pravu, pa nek vlasnica divovskog djeteta trubi šta hoće! [:jezik]
2013 01 12
ja ti se uopce ne kuzim u te brojeve,jer I. za me I za malu moju curicu,pise jedan broj,a ponekad ni meni ni njoj ne odg.sve ovisi koji je proizvodjac,zato prilikom kupovine probam...buduci da ovdje nije bilo prilike za proat,vecina see vodi nekom procjenom,a ak sam ja procijenila da mi odg.I nisam pitala mjere. sama sam si kriva,jedino da si joj ti napisala krive,u sto ne vjrujem....a sto se tice postarine tu te apsolutno podrzavam...al evo ti male pomoci od mene,na www.posta.hr/ cijenik- on- line mozes sve tocno vidjet koliko sto kosta,po gramazi,I nacin slanja,pa kad te ubuduce netko pita za pouzece,fino mu proslijedi tu adresu pa nek sam vidi I uvjeri se da to toliko kosta I nek se odluci za koje slanje zeli...a ti kad posaljes na taj nacun koji oce,tipa paket,preporuceno...imas potvrdu di opet pise cifra koliko te to I izaslo,ja to uvujek poslikam I posaljem...lp, I ne zivciraj se [:smijesi]
2013 01 12
Hvala cure [:poljubac]
2013 01 12
Prema onome što si napisala, apsolutno si u pravu. Stvarno se ne trebaš bedirati jer si spomenula da je poštarina na taj način skuplja, a što se tiče veličina- ja isto često kupujem u Mrvici te kao, dječje veličine i odgovaraju mi na mojih 165 cm i 60 kg.... Tako da- zaboravi to jer nisi ama baš ništa pogrešno napravila [:smijesi]
2013 01 12
ja sam prije godinu dana kupovala na jednoj stranici, našla sam cipele i sva sretna ih uzela, misleći da se radio broju 39 , kako je pisalo i kako je rečeno, kad su došle, bile su 38, nisam slala poruku nikakvog sadržaja , prosijedila sam ih sestri, ali opet, bilo mi je krivo jer je prodavač trebao znati broj cipelea koji prodaje
2013 01 13