Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

...da li još kome smeta...

znam da je možda pomalo glupo i neka se ne nađu uvređene cure koje napišu u svom profilu ...NISAM ZA ZAMJENE I UOPĆE NEĆU ODGOVARATI NA TAKVE PORUKE..ali kao da smo kužne i zarazne ako pitamo za zamjenu...ja osobno uvijek provjerim profili je li ili nije netko za zamjene, ako mi se nešto svidi kupujem, ako je cura za zamjenu dapače još bolje...sigurno neću daviti curu ako piše da se ne mjenja,ako ne piše ništa ljubazno upitam...ima fer cura koje napišu zamjene ne radim ili nisam za zamjene, ali čemu ovako ljuto i pa, pomalo bezobrazno napisati poruku... neznam...kao nešto tipa NEMOJ MI SE OBRAĆATI TI MANJE VRIJEDNA SPODOBO...kao da ih vređa upit o zamjeni...eto htjela sam samo ukazati da se neke stvari mogu i ljepše napisati... možda sam ja jednostavno uvredljiva, ali naišla sam na mnoge profile tako napisane, tako da eto samo opaska na viđeno [:sramezljiv]
2014 02 10
ne smeta naviknula sam se više mi je zao laganja jer kad za nešto zapne pitam zamjena ako neće onda kupim, i tak omi cura ne odgovara, ja njoj kazem pa nije fer da ne odgovri da sam mislila kupit, i ona kao nije sigurna jer salje sa moba je li poruka ošla:D ma show program u laganju
2014 02 10
Možda zaista zvuči pomalo uvredljivo , ali ovdje ima dosta korisnica koje ne čitaju što piše na profilu,pa ipak šalju upite za zamjene, vjerovatno sa tim stavom žele pokazat kako stvarno ali stvarnoo nisu za zamjene. I meni je donedavno na profilu pisalo da nisam za zamjene,pa bi se opet našla koja poruka sa upitom o zamjeni,naravno uvijek ljubazno odgovorim kako nisam za zamjene,pogledam i šta i profil korisnica jer nikad se nezna , možda ipak nešto zapne za oko [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 02 10
slazem se NE ČITAJU a ineke koje pisu opet nisu / jesu za zamjenu u suprotnosti sa oni napisanim ko bi više išta znao u ovo ludari [:smije]
2014 02 10
Ja uvijek pogledam i pristojno se zahvalim na ponudi iako mi piše da nisam za zamjene. Mislim...i čuda se događaju [:smije]
2014 02 10
U zadnje vrijeme imam dosta upita za zamjenu za set kozmetike za muškarce. Ponestaje mi kvalitetnih odgovora [:smije] "mom dečku ne paše tvoja veličina" ili "mom dečku suknje i haljine loše stoje"? [:smije]
2014 02 10
ja uvijek čitam opis o meni, ne volim vidjet velikim slovima ne odgovaram na takve upite, neke rečenice me mogu odbit i ako mislim kupiti. i sigurno ne šaljem upit za zamjenu ako je naglašeno da nije za zamjenu. mene ljute ove gdje im sa svih strana piše da JESU za zamjenu a na kraju niti da napišu, ništa hvala. pa onda kad skupim tih j..enih 50kn neću ni kupit od nje, jer ja svaki upit pogledam i odgovorim ljubazno.
2014 02 10
i meni to smeta...i ne razumijem u cemu je problem odgovoriti... i ja sam jednu pitala za zamjenu koja se nije izjasnila tamo je li ill nije...najprije ne odgovara, pa joj posaljem...molim odgovor na upit,hvala...i onda dobijem odgovor nista od zamjene...zenska nema ni jednu povratnu i onda se jos tako ponasa DAJ CURO SPUSTI SE NA ZEMLJU...AVION CE TE POKUPIIIT [:hihot]
2014 02 10
ne,to me ne smeta! Ono sto me smeta je kada napise :NE PITAJTE ME ZA ZAMJENU, NISAM ZA ZAMJENU,OSIM AKO SE NE JAVIM PRVA! Ma jel' molim te? Fina neka njuskica? [:frustriran] Znaci kad se njoj digne onda ce se mjenjati,a inace joj nesmijes ni slucajno poslati poruku!E sa takvima nemam posla niti kada je rijec o kupnji ni o zamjeni,pa da mi se ne znam koliko svidja neki proizvod kod takve! [:ljut]
2014 02 10
Nema veze sta pise. Nije trebala odgovorit i ok. Ali je glupacu mozda nanerviralo sto joj je napuko nokat [:hihot] [:hihot] ........draga ne sekiraj se manje je vrijedna od tebe 1000000% [:jezik]
2014 02 10
Slažem se!!
2014 02 10
Meni su one najace sto im pise velikim slovima NISAM ZA ZAMJENE I NA TAKVE UPITE NEODGOVARAM a redovito dobijem upit od takvih "jel moze zamjena" [:smije] [:smije] [:hihot]
2014 02 10
A kako komentirati ovo: " Roba koju kupim ako je prljava, smrdljiva (to se odnosi i na vaše parfeme, jer ako se vama sviđa ne znači da će i meni), poflekana ostavljm negativnu." Ne znam, nekako mi odbojno...
2014 02 10
Nekome će smrditi i moj omekšivač...kako ugoditi [:vrti]
2014 02 10
na mom profilu piše da nisam za zamjene, upiti redovito dolaze, ja uredno odgovaram jer sam jednom prilikom ušla u razgovor s jednom curom i na kraju kupila 2 košulje kod mene [:smije] [:smije] [:smije] tako da [:smijesi]
2014 02 10
1 2 3