Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Cure, pomoć, oštećene gležnjaće

Na jednoj gležnjaći imam oštećenje, i to uzrokovano martama... Mislim da je to neka imitacija kože gore ili nešto, i sad se taj sloj gornji oštetio i vidi se jako :((( A nove su. Probala sam pošpricati s crnim lakom onim za cipele al niije pomoglo, vidi se i dalje. Dajte neke savjete ili dobrog obučara u okolici Čakovca koji bi to izbrisao ili premazao s nečim... Nemam pojma. [:place] Žao mi je :( [slika:3ae6769a-0e57-4c77-92fd-2707587f7427]
2014 02 14
imam i ja sličan problem,ali su moje wedges od gamoša tj.brušene kože,vjerovatno ima neki sprej za njih za kišu,ali ga nisam stavila a počelo se gulit,jeli kasno za taj sprej...a čula sam i da za takav materijal postoji neka posebna krpica [:sokiran] ???
2014 02 14
probaj kod obucara u Medjimurki [:smijesi]
2014 02 14
zabadava krpica ako na tom mjestu sad fali toga sloja:( budem probala, hvala, jel znaš još kojeg u čk? ili je to jedini? :D
2014 02 14
iskreno, znam samo tog [:kesi]
2014 02 14
Ja san svoje stare cizme namazala patinon i na ton mistu di mi se bila cak diga sloj koze poprskala lakon. Al traje do prve kise :D Najbolje ti je ic u postolara da ih ne unistis.
2014 02 14