Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poboljšanje naših krpica! :D

Vjerovatno se mnogima od vas dogodilo da cijeli dan tražite određeni artikal od njih nekoliko tisuća te se na kraju umorite i odustanete... Zar ne bi bilo bolje kada bi se prodani artikli brisali, svejedno ih više nema a ocjena vam ostaje. To će poboljšati pretragu i preglednost a možda će i ubrzati stranicu ( koja ponekad zna blokirati ). A i dosta djevojaka nemože učitati nove artikle... Nadam se da me razumijete i da ćemo zajedno poraditi na tome :D Želim vam ugodan šoping :)
2014 02 17
ja obrišem, ali tek kad stignu na adresu kupca [:poljubac]
2014 02 17
slažem se,ja brišem kad kupac podigne paket ,ima dosta cura koje ostavljaju prodane stvari [:boji]
2014 02 17
ja također brišem artikl kad dođe tj.kad mi se javi osoba da je preuzela paket!
2014 02 17
Potpisujem!
2014 02 17
ja sam za da se izbrisu neozbiljni kupci i prodavaci koji lazu da prodaju...ne pise na artiklima prodano,a kad pitas tvrde da je prodano i da ne stignu brisati od silnog posla,a isti br.poz/neg.komentara vec mjesec dva...o kupcima sa 6 neg.kom i vise da ne govorim,a di su tek oni koji su bili ovdje zadnji put u 7.mj.2012. i njihovi artikli su tu ...kaos.... [:vrti] [:vrti]
2014 02 17
Neke cure možda i ne znaju da ocjena ostaje i nakon brisanja prodanog artikla. Ne krstare svi forumom kao i mi [:smije] Ali one koje znaju i jednostavno ignoriraju - [:frustriran]
2014 02 17
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [:place] 1000000 tema o brisanju artikala i poboljšanju krpica aj pogodite šta? ništa od toga, ja prva neću brisati prodane artikle.... zato što svaki put riskiram da mi zašteka stranica pa mi komp zavija ko mačka, pa moram restart pa sve ispočetka, potrošenih 10 min uludo... ionako šteka do bola i šanse su da će barem jednom zaštekati na forumu, razgovorima, uploadanju slika... zašto još dodatno to začiniti brisanjem artikala, kada se ulogiram na krpice ne pritišćem ono što ne moram i ne izazivam vraga ... a artikli bi se trebali brisati sami nakon 2 tjedna... nije do korisnika nego do servera majku mu zato se smirite više s tim apelima za bolju stranicu... i da sve funkcionira po ps-u od toliko korisnika nema šanse da uspiješ sve pogledati i nikada neće biti pregledno čak i da se svi drže pravila jer nas ima ko rusa tako da na isto ti dođe... gledaj da te netko ne prevari gledaj da ti nekoga ne prevariš i to je to... mir s tobom
2014 02 17
artikli se brišu kad stignu do kupca i on javi da je sve u redu. ne prije. [:smijesi]
2014 02 17