Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

B-kompleks vitamin

B vitamin je jako dobar i preporučuju se svima..super je i za kosu i nokte [:smijesi] Također, možeš probati pivski kvasac u kapsulama, sadrži i b vitamin,super je za živce,imunitet, a NE povećava apetit!!! [:smijesi]
2014 02 19
mislim da se to mora uzimati najmanje nekoliko mjeseci, tri, mislim
2014 02 20
Ja nekako najviše povjerenja imam u Natural Wealth [:smijesi]
2014 02 20
Roby26, ja sam isto, koristila sam ih godinama, ali sad već neko vrijeme kupujem vitamine iz DM i super su, skužila bi ako bi bili lošije kvalitete. Ja bi i dalje uzimala Natural Wealth ali eto, financijski bi bilo puno puno teže... Isto tako preporučam www.iherb.com , tu se vidi kakve cijene mi stvarno imamo. Isti proizvod tamo košta 20 kn, kod nas 120kn (echinacea za djecu)!!! No comment... [:ljut] [:ljut]
2014 02 20
tko pusi, njemuonda cigarete izvlace vitamine - preporucljivo je smanjit pa prestat pusit ili tko vec ne moze, onda barem da uzima neke vitamine - c i b-kompleks s cinkom
2014 02 20
kupila sam tablete Plibex, to mi je preporučila teta u ljekarnoj,rekla mi da je dovojno po 3 dnevno... Ali ono ja cu po dvije i ok :D Ujutro i predvečer :D [:smije] [:smije] pa sada malo neka prođe vrmeena :D pa cemo vidjeti [:smije] [:smije]
2014 02 21
ja sma si uzela u dm-u das gesunde plus b kompleks pantotenska i folna kiselina te cink u paketu. to je kao za kosu itd, ali nije nista manje ni za zivce, samo plus ono za kosu, kozu, nokte i tek [:zaljubljen] okej su jer nemaju cink oksid ilisulfat, neg citrat ili gluconat - organske verzije cinka,sto je ok
2014 02 21
Ja imam viška, ako će kome trebati...
2015 03 15
1 2