Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vrtlarska tema

Hanami, cini mi se da su nakon one minijature sa floraarta, slijedecu godinu cijelu rasli zeleno,ali nekako bas brzo,samo su odjednom poceli bujati na prozoru,a onda poceli pomalo cvjetati jedan po jedan. Jacica,hvala na prijedlogu! Ma bas volim biljke svih vrsta samo sto se zadnje 3 godine nemam vremena bas baviti njima, imam dva prematurusa (dva puuno prerano rodjena decka 3,5 + 2 godine), pa to tražiti hrpu sjedenja po bolnicama. No mislim da cu slijedece godine vec moci normalnije živjeti [:smijesi]
2014 03 01
Ne,dvije godine su rasli zeleno ipak. Onda poceli cvjetati
2014 03 01
dobar dan...a ,što ste marljivo tipkale sinoć...ostavila sam vas na 6.stranici a vi već na 10-oj [:hihot] ...svaka čast... kod mene lijep dan...sunce...spremam se danas kamenjar raskopati i ponovo ga nasuti zemljom i urediti... biti će vjerojatno viška pustinjske ruže pa ako netko želim pošaljem [slika:bf3ec68b-a614-4d1f-8b35-76342a1e9467]
2014 03 01
Pohvala Hanami za temu [:smijesi] ,baš sam se obradovala kad sam vidila,vidim finih primjeraka ima,zanimljivih sorti,puno krpičarki biljoljubica [:zaljubljen] Nadam se da će bit dosta slikica i ja ću se pridružiti naravno. Ja sam velika ljubiteljica hortenzija [:zaljubljen] i imala sam predivne grmove al zadnjih godina ih je napala bolest,nosila sam u vrtne centre,agronom ih je gledao,pepelnica ih napada al po meni nije samo to,uglavnom listovi su opečeni,nekakva paučina ih obavije i propadaju i to je zadnje 3 godine uvijek na početku cvatnje.Svašta nešto sam pokušala al ništa ne pomaže [:tuzan] pa ako koja ima iskustva bila bih zahvalna na savjetu [:smijesi]
2014 03 01
Sprint, ako bude viška ove pustinjske, rado bi ju otkupila od tebe [:smije]
2014 03 01
sanjaM,nebuš otkupila nek ti je poklonim...aj podatke u inbox [:smijesi]
2014 03 01
kad sam bila mala, znala sam uzet jedan fažol, i onda gurnut u zemlju kod cvijeta u važu. poslje su se svi cudili sta je to. a ja sam se hihotala sa strane [:hihot] [:hihot]
2014 03 02
cure,tražim ako netko ima sadnice lavande ali isključivo sortu Hidcote blue i sjeme ukrasne tikvice (domaće)...po mogućnosti zamjena za nešto iz moje ponude tikvice tražim ovakve [slika:0d0a4ef5-7086-4d25-ac4f-981a90207ef4] [slika:62f80d70-ac19-4434-845b-94ad3e06fced]
2014 03 02
lavandu uvijek rasadjujem reznicama, kao i ruzmarin, lako se prima,narocito kad je vlaga kao sto je kod nas, a tikvice su bozanstvene, i meni bi trebale za odrenu... [:smijesi]
2014 03 02
Ajme, odlična tema! [:smije] baš me razveselila! Volim svašta uzgajati, bacim u zemlju svako sjeme koje mi dođe pod ruku, pa šta bude! Nekad uspije nekad ne. Vidim da ima kaktusoljubaca - i ja sam jedna od njih, imam preko sto vrsta [:zaljubljen] ako netko ima želju, imam viška malih. Netko je stavio i slike, prekrasni su :) @sprint206 Problem s mačkama. Mačke ne vole ružmarin i kadifice, koliko znam, a ulje iz citrusa je otrovno za njih, pa možeš ostaviti naokolo kore od limuna, naranči, grejpova... neće ići gdje ih ima.
2014 03 02
Alicijana - mislim da ti nitko nije odgovorio, meni to zvuči kao napad crvenog pauka (engl. spidermites), pogotovo ako je prisutna mreža. Obično ih se da vidjeti kad listove obasja sunce kao male crvene ili tamno smeđe točkice. Kada ih zgnječiš ostave crvenkasto-smeđ trag. Znaju toliko isisati biljku da se posuši.
2014 03 02
Hvala svima koji nudite biljke [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 02
Ninasu meni metoda reznica jako loše uspjeva, otprilike se primi jedna od 8. Da li koristiš nešto za ukorjenjivanje?
2014 03 02
Millt hvala puno na info, mislila sam da na kaktuse treba čekati 100 godina [:smije] Nadam se da će ti dečki biti super i da ćete skupa što više uživati u zelenilu
2014 03 02
pa možda bi mogla koristiti hormone za ukorjenjivanje, imaš ih u prašku [:smijesi]
2014 03 02
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 30