Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vrtlarska tema

...a ja sam vidjela za vikend da su mi se primile ruže koje sam pelcala u 8mj...podigla flašu kad ono pustile male sramežljive listiće...baš su me razveselile [:smijesi]
2014 03 03
sprint super vijesti [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 03 03
spirit u 8. e to nikad nebi rekla da je moguće zbog vrućine,obično u 11 sam radila i bilo je dosta uspješno. svaka čast [:smijesi]
2014 03 03
i meni uspjvaele ruže iz 8. samo sto sam ih zapikavala negdje u hladovini naravno...
2014 03 03
pustinjska poklonjena...za sad više nema ali imati ću na ljeto...sad poklanjam čuvarkuće...ima je poprilično [:hihot] tko treba neka se što prije javi
2014 03 04
Ja imam samo ona ukrasna [:smije] [slika:a00c82fc-fa8a-4d9a-9263-52a18e9a5adf]
2014 03 07
joj Hanami presladak je [:zaljubljen] Pasgaro ja sam pokušala sa nekim improviziranim štapom na koji sam vezala razo-razne šarene trake,reflektirajuće i zvonce i pomogne nšto [:smijesi] ja muku mučim sa jazavcima ljeti,okopaju mi cijeli povrtnjak [:place] i ne pomaže baš ništa [:tuzan]
2014 03 07
pasgaro - ja bih ti preporučila da ptičicama osiguraš hranilice sa sjemenkama i onim što ptičice vole papati malo udaljeno od vrta. Tamo im možeš prirediti i pojilicu i birdbath ili kako se to već zove. Mi nismo nikad koristili strašila, ali mi ni nemamo bog zna kakvih nasrtljivih ptičica na selu. A još jedan hint je uzgajati voće i povrće neobične boje, npr. bijele jagode i crne paradajze [:smijesi] . A kako ih tek zelena rajčica negdje zbuni [:hihot] Tu strategiju koristim u Zagrebu i zasad mi uspjeva ili su naši vrapci i golubi prekomotni za čeprkati po prozorima i balkonima. A i ne spadaju svi paradajzi jednako sa stabiljke. Ja sam prošle godine uzgajala jednu sortu koja je u stvari pripitomljeni divljak, al ne bih ju stvrstala u moje omiljene okuse nažalost. No, nju sam recimo i ja jedva trgala sa stabiljke, a kamoli ptice. U krajnjem slučaju posadiš više računajući na svoje pernate prijatelje.
2014 03 07
Nego, kad smo već kod ptičica, jeste li znale da su one imune na chilije tj. kapsaicin? [:smijesi] Smazat će ih s guštom i raštrkati sjemenke uokolo po vrtu [:hihot]
2014 03 07
a problem je što imamo gradski vrt (živimo u stanu) i pored nas ima još dosta vrtova tako da to što bih postavila hranilicu možda ne bi bilo od pomoći [:tuzan]
2014 03 07
Hanami ako želiš pobliže upoznati jaziće dođi kod mene na selo,cijelo naselje ima sa njima problemčića.Imam ja jenog svoga Jazu ,svaku večer oko 22,30 car kreće u akciju [:smije] .Znam sjedit vanka,promatrat zvizde a on prođe pored mene ,prvi put sam mislila da je mačka,čupava mačka [:hihot] [:smije] ,kasnije mi nije bilo ugodno [:boji] ,dolazi ispo lampe lovit kukce.A u vrtu napravi velike probleme,kopa crviće a tako svo povrće uništi [:ljut] [:jezik] Tu se nekakav prirodni lanac poremetio jer ih prije nij bilo a bilo je lisica sad nema lisica al oni caruju.Od prošlog lita su nastupili lovci i ubijaju ih [:tuzan] e sad nemam pojma koliko je to rješenje [:vrti] Uh nisam znala za ptičice,vole ljuto ,ma vidi ti to [:hihot] Ja sa chilijem rastjeravam mačke ,raskopavale su mi smeće al malo na kesicu pospem i ostane čitava [:hihot]
2014 03 07
isuse, sada sam zamislila scenu kada bi garo vidio jazavca. jao si ga meni [:smije]
2014 03 07
E baš to ,boje se psa,zapravo je jedino rješenje pas ,može i tvoj Garo [:zaljubljen] što žešći to bolje ,neki ludi mali terijer bi dušu dao [:smije] [:smije] Trenutno ne mogu imat psa pa je problem.
2014 03 07
a moj je baš mješanac terijera i jazavčara [:smije] obožava kopati rupe pa nemamo problema s krticama. po pola sata kopa rupu
2014 03 07
bingo [:smije] posudiš ga preko lita?još ako se voli kupat super,preko lita sam na selu pa bi mu bilo super [:zaljubljen]
2014 03 07
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 30