Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Način plačanja

To je najbolje, ali neke nemaju racun, pa je to problem
2014 03 09
Pa mislim da rijetki danas nemaju tekuci racun! A ako se mislis ovdje ozbiljnije bavit sa prodajom, otvori novi tekuci! [:smije] [:smije]
2014 03 09
Pa to bi im najbolje bilo. Al jbga, svakakvih ljudi ima. Ja nebi mogla zivjeti bez racuna u banci, kartica, netbankinga i paypala [:smije] [:smije]
2014 03 09
U Pošti se novci mogu poslati i na adresu, poštar donese primatelju i predaje u ruke. A onaj koji šalje dobije potvrdu koliko je poslao samo je naknada ja mislim 9 kn
2014 03 09
uplata na racun [:smijesi]
2014 03 09
> nerci92: > uplata na racun [:smijesi] Pozdrav, dobila sam poruku da je artikl plaćen i vodi me na link na kojem moram upisati broj kartice. Da li je to prevara? Sta ce im broj kartice ako im je dovoljan Iban za uplatu? Kako dalje ide slanje? To mi je tek prvi artikl koji prodsjem…
prije 1 dan, 14:23
> martinakz: > > nerci92: > > uplata na racun [:smijesi] > Pozdrav, dobila sam poruku da je artikl plaćen i vodi me na link na kojem moram upisati broj kartice. Da li je to prevara? > Sta ce im broj kartice ako im je dovoljan Iban za uplatu? > Kako dalje ide slanje? > To mi je tek prvi artikl koji prodsjem… Prevara Ne otvarajte link i ne upisujte podatke od kartice,broj na poleđini itd Ne budite naivni
prije 1 dan, 16:58
1 2