Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Brisanje prodanih

Znam da je ovo valjda 60-ti put da netko otvara ovakvu temu; ali dajte stvarno, ili brišite cure prodane, ili neka adminice naprave neku opciju da se prodani automatski brišu nakon nekih par dana...Stvarno nema smisla da kada nešto tražiš, od 70 rezultata je 65 prodanih artikala :D
2014 03 26
I kada izbrises artikal, on se svejedno moze naci u trazilici.
2014 03 26
ne mozes. moji koji su prodani nijedan ne mozes naci u trazilici :I)
2014 03 26
ja jedan brišem malo pa malo pa ga malo pa malo vidim u trazilici :D prejako
2014 03 26
To sam i ja primjetila..Izbrisala sam brdo artikla, ali i dalje se pojavljuju..I oni izbrisani prije 2 mjeseca, i oni izbrisani prije 2 godine..A ja nemam opciju da ih izbrisem, nego samo da ih ponovno aktiviram...
2014 03 26
Ja sam hrpu svojih našla.
2014 03 26
Ja sam imala isti problem Dianaa -pošalji poruku adminu i ona ti obriše sve prodane artikla! [:zaljubljen]
2014 03 26
prodani artikli ostaju u trazilici kao sto Dianaa kaze
2014 03 26
koja glupost [:vrti] [:vrti]
2014 03 26
Ja svoje nisam nikad vidjela :O Ali ako je tako, stvarno bi trebale adminice nešto napraviti, sigurna sam da ima neki sistem da te prodane izbriše zauvijek :D
2014 03 26
kod mene isto...označim sa prodanim kada je uplačeno a kada stigne na odredište obrišem, ali i dalje vidim da se neki vrte mada sam ih obrisala.. [:sokiran] na početku sam mislila da sam možda zaboravila, ponovo obrišem [:smije]
2014 03 26
i meni nekad uskrsnu stari oglasi među artiklima [:smije]
2014 03 26
meni se to još nije dogodilo, izbrisane mi se nisu više nikad znale pojavit
2014 03 26
Ja čim netko podigne poslani artikl,brišen prodano. Jer uvik se naživciram kad mi za oko nešta zapne ili dugo tražim i kad nađen-prodano !
2014 03 26
POSTOJI LI MOGUĆNOST - to jest, bilo bi odlično kad bi se prominile postavke tako da mi same članice mozemo obrisat tuđi atrikal koji je označen PRODANO. Tako bi olakšali administratorici jer nema ni ona 100 ruku i čistka bi brze isla. [:jezik] I kao da se brisanjem tudjih kupe neki bodovi- a onaj ko skupi najvise da postane admin.. [:smije] [:jezik]
2014 03 28