Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklonite, mnogi doista nemaju

tesko je danas razdvojiti postene od onih koji su spremni iskoristiti situaciju i neciju dobrotu...ni ja do prije par mjeseci nisam mislila da cu ono kaj sam nekad dijelila frendicama prodavati na netu [:tuzan] ali kaj ces...zivot ide dalje, borimo se kak znamo i umijemo, a opet svi mozemo dobro proci...i oni koji prodaju i oni koji kupuju. @anajelic ima pravo sto se tice ovih nepostenih, ali slazem se i s north137 kad kaze da ima zbilja ljudi koji su dosli do dna i treba im pomoci. zato sve kaj mislim odnesem u caritas ili doniram za razne akcije u ciju se svrhu organiziraju tzv, buvljaci i prihod od prodaje ide onda za one kojima treba...bilo zivotinje, bilo ljude
2013 01 20
a o takvima sam i govorila...nikada se ne zna,a 3.700 je o.k placa,al mala za danasnje vrijeme i potrebe moja je 2200,i imam ovrhu...jbg.zato kupujem na krpicama,fala bogu nisam stanar.no ja sam za pomaganje,ali ne na slijepo [:hihot]
2013 01 20
@prugac slažem se , mnogi su dotakli dno, pomognem direktno ako mogu na bilo koji način.Peko neta je dosta škakljivo jer je jako puno prevaranata.Tko voli, neka izvoli. @martina 3700 je jad jadni, samo stanarina i režije su mi 2 tisuće, gdje je ostalo.. [:place] Kažem, realno svi smo danas sirotinja, tko ne može platiti sve što mora u tekućem mjesecu je sirotinja. Ima naravno i puno gorih slučajeva, ljudi bez posla, samohrani roditelji itd. Ali kažem , ni mi zaposleni nismo daleko od prošenja. Znam zaposlene koji kopaju po smeću, eto toliko.
2013 01 20
To se zove snalazljivost :D najbolje se zaradjuje na ljudskoj gluposti; crkva je tu politiku jos davnih dana preuzela, a to isto dopire do svih sfera. Osobno, cesto se osjecam izuzetno glupo i prevareno kad za neku stracu izdvojim silne novce. A to je tek jedan primjer. I to ce me daleko vise uzrujati od dosjetljivog prevaranta. Ionako sam sretna sto nisam u njegovoj kozi, sto ne moram raditi takav "posao" etc.
2013 01 20
Inace, zivim od "bozje" providnosti :))), blokiran racun jer drzava ne ceka da obrt pocne obrtati novac, ona svoje uzima. Stan, rezije i suprugova snalazljivost. Ima i gore, uvijek. Zato se smijem, sve ce to proci [:zaljubljen]
2013 01 20
North nikad tako nisam razmišljala, vidiš u pravu si.Kad ih prokužiš, budeš sretan što nisi takav i ne moraš takve stvari raditi. Ali , snalažljivost ili ne, kad god kažeš neću pomoći ili izraziš bilo kakvu sumnju prema takvima, ispadaš bešćutan i lišen empatije za druge.
2013 01 20
north137 oni koji imaju nedaju..oni koji ono bas i nemaju daju. anajelica danas su place jako niske negdje oko 2500,zato sam rekla to...znam kaj su rezije uzas,i naravno da mi je zao...ali neki nemaju ni to,ni tv,ni krov... [:boji]
2013 01 20
Martina98 možda je bešćutno ,ali jeli to moja briga? Ili tvoja? Svatko se danas snalazi kako zna i umije, neki uspješno, neki ne. Imaš ruke, bori se, teško je, znam, ali neće ti nitko pomoći. Ja samo gledam ovu što prosi, tako radi već godinama, da joj nitko nije pomagao , možda bi se više borila pa nešto i napravila.Ovako kad pomažeš , u biti im odmažeš, jer dokle god sipa sa svih strana, neće pomaknuti dupe da nađe posao.
2013 01 20
@anajelic... Mislim da znam o kome se radi.... Ja sam isto dobra duša (ne radim), a pomoći cu... 100 kn za kupit osnovne namirnice nekome, ok, kupit cu i poslati, nije problem!! I onda nasjednem i popušim pricu! [:ljut] i to tek poslije skuzim! Svi smo mi sirotinje, pola drzave je sirotinja! Ne radim... I meni bi super dobro doslo (ne samo meni, nego vecini nas) da nam netko s vremena na vrijeme donese kutiju namirnica..sto ne... [:hihot] ili - joj bas mi sad treba mikrovalna, pa tko ima neka posalje..ili, grijanje na klimu natukla sam struje 500 kn, dobro bi doslo da ustedim za struju, a netko neka mi donese kutiju namirnica...da to ne kupujem! Kutija po kutija i eto pun frizider [:hihot] Ne kazem da nema prave sirotinje, naravno da ima.. Samo otvoriti oci i oko nas su! Odsad provjereno dajem tamo gdje znam da treba! Sa strancima, nazalost, nisam imala dobra iskustva! Ne kazem da su svi prevaranti ali ima ih velika većina!
2013 01 20
ja dobila ovrhu za plin 3700 kn [:place] ,a jbg prezivjet cu...borit cu se
2013 01 20
@ Ana Slazem se da postoji "soj" ljudi koji kuknjavom i prosenjem, a s druge strane peglajuci kauc postizu svoje zivotne ciljeve: u se, na se i poda se. I gadljiva sam spram takvog poimanja "zivota". No, vremena su kad svima treba, ali nekima, s obzirom na opce stanje, ipak treba malo vise. Ja sam debelo skolovana i imam se na sto osloniti u toj borbi, moje zaledje je kvalitetnije pa svejedno me uhvati depra s vremena na vrijeme i najradije bih sjela i kukala ostatak dana. Samo da se stavim u kozu onoga koji je u sirotinji odrastao, sa tko zna kakvom obitelji, tko zna kakvim i telektualnim sposobnostima ili obrazovanjem... Stvarno nije za suditi ikome...
2013 01 20
nikom nece biti lako,previse su nas stisli......otimaju,izbacuju ljude na ulicu jer nemaju za platit,uzasno.znam jedne koji imaju puno para,ali fakat nikad se za dzep nisu primili...pa to nije normalno sta rade,ljudi nemaju za jest.vec me je strah....
2013 01 20
sve to stoji - stvarno ima ljudi kojima je potrebno bilo šta [:tuzan] i to je tužno i žalosno.... gdje god se okrenem, kopa se po kontejnerima, ljudi nemaju šta za jesti, izvlače iz smeća nešto što se može pojesti i tako dalje .. [:ljut] ali obzirom da ovakvi web-site ( i forum i ostale slične stranice) su takve da ima prevaranta čim počneš čitati - misli da baš zbog toga su ljudi toliko nepovjerljivi i pušu i na hladno. osobno sam isto takva. studentica sam, ali kad 2-3x nasjedneš na neku priču i popušiš svaki puta po 100 kn (jer kupiš osnovne stvari tipa brašno, šećer, ulje, koja pašteta, šampon i slično) ... gle, nema teorije da više nasjednem... [:ljut] poslije bih samu sebe nalupala što sam nasjela na takve stvari.. onaj ko to nije prošao, ne može shvatiti taj "osjećaj poslije" .. budeš pošten i u svojoj neimaštini ideš ipak pomoći, i onda budeš izgiran ... [:frustriran] i baš zbog takvih stvari - oni kojima je stvarno potrebno - izgube se u toj masi i ne dobiju ono što im je potrebno. nažalost, to je naša realnost.
2013 01 20
sanjica slazem se s tobom,stvarno je tako... [:boji]
2013 01 20
Draga martina, moj brat ima puno para pa mi ne pada na pamet da ga pitam, molim, trazim ili, ne daj boze sudim sto ne da vise, sto mi ne odblokira racun, plati zaostale rezije, registraciju auta, da ne nabrajam. Ne pada mi na pamet da zbog toga kukam. Svi smo zdravi. Vremena su kakva jesu, bilo je i gorih u povijesti ljudskog roda, proci ce. Ili ce biti jos gore. Nebitno je. Ostaje ti dostojanstvo i tada, kad cinis pravednu stvar, kad zelis drugome dobro...kad bi svatko od nas zelio drugome dobro, ne bi nam uopce bilo tako lose [:kesi] . Nisu ti krivi "oni", nitko nije kriv. Tako ti je grah pao [:smije]
2013 01 20