Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklonite, mnogi doista nemaju

@North ja ne razumijem kako ti brat sam nije došao da pomogne? Ako neće braća međusobno danas da si pomažu, pa tko će? Ja sa svojim bratom imam takav odnos da bi mu plaću cijelu dala da mu treba, pa snaći ću se.Brat je brat, krv je krv, nema tu politike ni računice.Znam nažalost dosta takvih primjera, gdje je jedan brat/sestra imućan da drugi nema za osnovno.Pa ako si obitelj neće međusobno pomagatsi, tko će? Ne osuđujem,niti kritiziram, da se ne bi našla uvrijeđenom, samo eto čudim se jer ja sam drukčije odgojena.Koliko puta mi je falilo do plaće, evo brata sa 100,200 kn, tako i ja njemu.Nikad si ne vraćamo,pomognemo si jednako, bez pitanja, uvijek.A što se dostojanstva tiče, ma današnji mali čovjek je i bez toga ostao, guli se sa svih strana,kad čovjek dobije plaću, plati neophodno ostane mu za kupit štrik da se objesi.Pitaš se za što radiš kad nemaš prosperiteta nikakvog.Ja sa fakultetom radim kao tajnica jer posla u struci nema.Tako da i ako bude bolje, dotad će mi živci biti na 20%.Evo me još na poslu, prekovremeni koji neće biti plaćeni, dok god je Mujo u uredu i ja sam ovdje. Dobro da sam se malo istresla , poludila bih inače [:tuzan]
2013 01 20
Ana Nadavao se brat i daje, ne pita. Drukcije je kad imas supruga. Nekakva prica o dostojanstvu i muskosti...kao one price iz muskih svlacionica i vojnickih dana [:smije] . Meni je drago da mi brat razmislja dovoljno dosjetljivo da ne "kastrira" mog supruga, iako je tako nesto nemoguce s obzirom na potpuno razlicite poglede na zivot i prioritete. Jednako su legitimni, ali dijametralno suprotni. Lijepo je kad si braca i sestre medjusobno pomazu, ali nije novac ona vrsta podrske koja covjeka veseli. Tj., veseli ga koliko i alkoholicara konjak; napije se i zaboravi stogod treba zaboraviti na jednu noc. Vec slijedeci dan se budi s mamurlukom i jednakom realnoscu koju je zivio i prije tog konjaka.
2013 01 20
A sto se tice diploma...eno ih, stoje i skupljaju prasinu, nikad mi nisu trebale i nece. Ne radim nigdje i to govorim da te utjesim [:zaljubljen]
2013 01 20
@north137 nevezano za temu, koji fakultet ? Filozofski pretpostavljam ? Oduševljava me način na koji se izražavaš, malo za promjenu netko pismen, zanimljiv, jasan, za razliku od onoga što gledam svakodnevno na forumima i ovdje na krpicama
2013 01 20
north ma jok,krivo si me skuzila...kazem ja za neke koji su skrti,eto iz iskustva.zena me za neke meni trazila iscjedene cijene,a racun mi je platila nakon 45 dana [:frustriran] [:ljut] ....kao ne moze,nece...vodeca su firma u drzavi
2013 01 20
Missgreen, nije filozofski, jos gore [:smije] ako se pitamo o zaposljavanju. Ona grana koja u Hrvatskoj nikome ne treba - umjetnost [:smije] Obrazovanje danas nije nikakva garancija za pismenost, ali hvala sto nalazis moje upise zanimljivima za procitati [:zaljubljen]
2013 01 20
Martina, skuzila sam. Cijelo vrijeme pilim istom pilom: vazno je samo ono sto ti cinis i neovisno o okolnostima [:smijesi]
2013 01 20
north ma joj umjetnost je u svemu,u kipu,hrani,modi,nacinju pisanja i govora...u RH se bas ne cijeni umjetnost...umjetnici su vrlo zanimljivi,gledaju svjet drugacijim ocima.
2013 01 21
Da, danas svatko svom zanimanju voli dodati vrijednost i, kad zelis nabit cijenu proizvodu, reci da je to umjetnost :)). No, umjetnost nije potrosna roba, niti trendovska, niti ju mozes pojesti pa za njom potegnuti vodu. Tj., takva je "umjetnost" u Hrvata (a i sire) veoma cijenjena [:smije] . Umjetnost koja mijenja percepciju, koja utjece da drustvene tekovine, a osobito ona koja je ostavljena od genija u amanet citavom covjecanstvu - koja je "bozanska", uzvisena - takva umjetnost bliska je samo onima koji su u stanju otvoriti svoj duh i dopustiti da ih dodirne vjecnost. A otvorenost duha ne implicira ni fakultetske diplome ni poznavanje umjetnosti. I hebes umjetnost za koju ti treba fakultetska diploma da bi ju "ljubio". [:zaljubljen]
2013 01 21
Istina. Ni sama ne znam jesam li pogriješila kad sam odlučila studirati književnost (a opet, da se ponovno nađem pred tim zidom valjda bih isto napravila). Sjećam se osjećaja da mi je ono što sam toliko voljela postajalo sve dalje čim uzmeš tekst i kreneš sa seciranjem. Nema to veze s ljubavi. I nije bitno zašto i kako nešto postoji sve dok postoji...
2013 01 21
Marija, jedan x na tvoj upis :)
2013 01 21
Poklanjam sve što je u mojoj trgovini, ili to ili nosim u Crveni križ, pa ako nekome što treba neka se javi u inbox, trebalo bi pokriti jedino troškove poštarine.
2013 10 29
1 2 3 4