Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Serije-preporuke

ima koja cura da gleda bates motel? moze neka kritika?
2014 04 04
Meni je bates motel dobra serija, doduse iz nekog razloga mi se ne da novu sezonu gledat. [:smije]
2014 04 04
Kakvog je zanra shameless?? O cemu se radi. Vidim da sve pricate o tome hh
2014 04 04
senjic, znaan kako ti je.. ja shameless pogledan jednu epizodu i onda moran cekat 1 tjedan da izade nova :(( to je ludo iscekivanje! :D Tila bi i ja sacekat da se zakljuci sezona pa pogledat odjedanput, al nemoguu odolit
2014 04 04
Katevini bates motel mi je jedna pd boljih serija. Stvarno je napeta i neuobicajena
2014 04 04
game of thrones [:zaljubljen]
2014 04 04
shameless je dosljedan imenu, hehe zanr za sebe
2014 04 04
aniloric, komedija i drama ja bi rekla.. serija je luda doslovno, opskurdna, ludi dogadaji, ludi problemi, ludi mentalitet, nista te nemoze iznenadit u njoj..
2014 04 04
Taj shameless sam nesto malo vidjela na tv-u i bezveze, ništa posebno serija. [:kesi]
2014 04 04
@ Sjenic- Navodno da je Forbrydelsen bila toliko popularna u Danskoj da su padale oklade oko toga tko je ubojica, a čak su (navodno) i glavnu glumicu zaustavljali na ulici ne bi li im otkrila tko je krivac i (opet navodno [:smijesi] ) čak ni glumci do kraja snimanja nisu bili upoznati s time tko bu na kraju kriv, tj. držali su i njih u neizvjesnosti da bi uvjerljivije glumili. A vesta, iz koje se glavna glumica ne skida u prvoj sezoni je (i opet navodno) toliko postala popularna da su je Danci masovno kupovali. Postoje i britanska i američka verzija te serije, snimljene prema predlošku danske. Frendica je pogledala i američku i dansku i veli da je danska bolja. Naravno, ovisi o ukusima, ali eto, mi smo se navukli na originale.
2014 04 04
Bates motel odlična serija !!!!
2014 04 04
viktorija to prvi put cujen od nekoga :)
2014 04 04
Meni je shameless def favorit, pogledaj si trailer, disfunkcionalna obitelj bez majke, otac pijanac, sex, droga...
2014 04 04
Predobra tema [:smije] [:smije]
2014 04 04
E da besramnici isto..dobraaa :)
2014 04 04
1 2 3 4 5 6 7