Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Serije-preporuke

Nellie92- čim sam vidila Matthew McConaughey kao glumca u true detective svidila mi se ! Za Forbrydelsen sam skužila iz trailera da je nagrađivana, sve u svemu svđa mi se tvoj ukus! [:zaljubljen] Meni isto Danska zvuči bolje, sad ne znam jel zbog moje zaluđenosti Danskom kao državom ili prekomercijalizirane i prilagođene Amerike. Anilorac- što se tice shamelessa to ti je serija o obitelji Gallagher. Američki-žive u Chicagu, otac alkoholičara, brdo djece..svako predstavlja određeni karakter..sve u svemu meni zanimljiva; onak za opustit mozak..nema previše razmišljanja, smješne scene izvučene iz ne tako smješnh situacija..pogledaj trailer pa ocjeni sama jel se isplati gledat [:zaljubljen]
2014 04 04
Ja gleda: Tudore, Drakulu, Odstel, Ljepoticu i zvjer, The Borgias, Igra prijestolja i jos par glupavih (Vampirski dnevnici, Tracerice, Teen wolf) [:zaljubljen]
2014 04 04
@Sjenic-znači nisam jedina [:smijesi] . Trenutno mi je glavna misao (zapravo maštanje [:smijesi] ) kak jednog dana otputovati u Dansku [:kesi]
2014 04 04
nina nina kakav je teen wolf? sve se mislin dal da je pocmen gledat
2014 04 04
Freya cim si to rekla vec mi se svidjela. Nisam bas tip od komedija.
2014 04 04
Onda moraš pogledati :D svidjet će ti se :D
2014 04 04
Vikings, Supernatural, Once upon a time, Drop dead diva [:kesi]
2014 04 04
Nellie92-bila sam 2 puta po tjedan dana igrom slučaja. 2. put sad u 9 mj., predivna zemljica, uređena, prepuna biciklima, uljudno stanovništvo..svi govore engleski od najmlađih pa sve do penzića..i dosta skupa za hrvatski džep, ali isplati se! Uostalo cijene u lidlu su kao kod nas, sam kaj ti oni imaju porez na lukzuz i debljinu, bar su imali..tako da kavu na špici možeš zaboravit, osim ako si u stanju izdvojit 50 kn za to. Kruh 30ak kn,ali imaju i za 6 (za siromašnije). Ako ćeš ikad ići pikiraj 9 mj ili ta toplija razdoblja.
2014 04 04
Ovaj once upon a time to je neš s bićima iz bajke? Ili?
2014 04 04
ma ja garantiran da ce se shameless svakoj curi ode (pogotovo mladoj) koja ih nije gledala a hoce svidjet, u protivnom nek nosi cili moj ormar! :D
2014 04 04
Hahahaha slažem se za shamlesse, ja navukla sve oko sebe!
2014 04 04
Uuuu kako ce ova tema zazivit :)) ajmo ljudi komentirajteee. je gledala neka od vas seriju Girls? Ja jesam i totalno sam zab na nju. Bas je realna i odlicna
2014 04 04
Meni je još dobra serija Nurse Jackie, zapravo odlična mi je, jedva čekam novu sezonu da počne. [:kesi]
2014 04 04
@Sjenic-hvala za info! Bio je brat prije par mjeseci i da, kaže da je skupo. Zato za sada samo maštam.
2014 04 04
Da, girls..koliko sam čitala kritike baš ju ne vole ljudi jer su ženske prerealne xD Meni je upravo iz tog razloga dobra :D Totalno nesavšene žene, sjebane..prolaze kroz ljubav..život..posao.. Braking bad, o prof kemije koji sazna da ima rak i počinje kuhat metamfetamine da priušti obitelji bolji život kad umre..isto jebena serija :D i naravno House M.D. to gledam već treći put ispočetka.. znam freaky xD
2014 04 04
1 2 3 4 5 6 7