Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

***Prijedlog administratorici***

Označim prodano nakon uplate, a brišem dok kupac javi da je stiglo.. čisto iz razloga da mu nešto ne paše... mislim da dosta cura to tako radi.. ali ima onih koje prodaju atraktivan artikal pa ga zadrze da dalje privlace paznju njime
2014 04 13
Ne, krivo ste shvatile, ako se artikl označi kao PRODAN u tom slučaju nakon nekog perioda ga sustav obriše
2014 04 13
harpo, ne briše..
2014 04 13
Ne vjerujem da adminka to radi da joj je to u okviru posla. Može možda nekome tko im je za to zadužen predložiti(ako uopće pročita ovu temu), pa ako je poslušaju. Svaka opcija više je ulaganje u stranicu a za to moraju zadužiti onoga koji im je napravio stranicu ili im je zadužen je za ovaj tehnički dio. Vjerovatno mu moraju i platiti da im sve to presloži i poboljša kojom novom opcijom.
2014 04 13
prednost krpica je ostavljanje povratnih informacija sto u njuskalu nikako da uvedu...
2014 04 13
i to je jedina prednost* ovak je stranica u k*
2014 04 13
I mene nervira kad nešto tražim pa sate izgubim jer na jednoj stranici 4 artikla u ponudi a 44 prodano .. nije mo jasno pa zašto cure ne brišu? Zar je to tako teško pa vidjet će se u povratnim koliko je tko poslovao, nema potrebe za ostavljenim prodanim artiklima. [:ljut] [:vrti]
2014 04 13
Ma naravno da je bitna povratna ocjena ali nije nužno. Imaš stranica koje su samo oglasnici i to je to, dalje ne idu. Stvar je u tome da svatko od nas treba počistiti za sobom i sve će biti o.k. Možda netko ne želi obrisati nešto šta mu je bilo bolje iz ponude računajući da će tako dignut rejting drugih krpica na profilu ili privući nekoga da zaviri šta još kod njega ima. Možda misli da joj je i to neka reklama. MK bi onda trebao presložiti cjeli koncept stranice da se automatski brišu neke stvari kao na njuškalu, pa ako tko hoće mora obnoviti oglas. Ima tu posla za onoga tko im je tehnički zadužen za stranicu.
2014 04 13
ja nebi nikako htjela da korisnici brisu prodane artikle jer bi tu nastalo tako rasulo i svadanje da to nije normalno [:smije] i definitivno me zivcira sto kad upisem u trazilicu bijele kosulje npr meni izbaci crvene pa daj molim te [:frustriran] kao krenulo je brisanje krivo taganih artikala na kraju nista od toga i sta se napravilo? NISTA!! takoder prodani jel to tak tesko obrisat mislim cemu to ne razumijem valjda znas sta si prodao ako ne zapisi i to je to ovako se samo otezava pretraga, takoder u vezi foruma imam za rec, bilo je svaki dan otvaranje teme trazim, zamjena raspordaje sada vise admin nije u stanju ni to napraviti, mene iskreno zanima briga me tko ce bit admin, ali samo neka radi svoj posao kako treba,ako ne stigne ima tko stigne i nek onda ne uzima sebi na teret jos i to. toliko od mene [:poljubac]
2014 04 13
to da sustav brise prodane stvari nije istina, to su samo bajke. ali sta se moze kad admin se pojavi jednom u 3 dana i ne napravi nista.
2014 04 13
jel se adminica ulogirala zadnja tri dana uopće?
2014 04 13
trenutno 2 i pol dana nije. a i kad se ulogira, bude kratko i nestane. cure se onako zale da nikome ne odgovara na poruke i nista ne napravi po pitanju stranice
2014 04 13
Da ne odgovara na poruke... uopće:) novi profil - stari sistem adminice :)))
2014 04 13
mene to žifcira, čak sam vidjela da admin na 24 sata se dopisuje s ljudima i zeza s njima :/
2014 04 13
Neodgovorno ponasanje i od nje jako. ali i ova stranica.. da onaj tko ju ima u vlasništvu nije u stanju ju napravit kak spada.. [:smije]
2014 04 13