Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što ako se kupac nikako ne javlja?

Bok cure! Zanima me... Može li nastati potencijalni problem ako sam određenu stvar prodala, novci su mi uredno uplaćeni (odmah nakon uplate ostavljam pozitivnu povratnu jer mi se to čini fer) i ja sam, isto tako, uredno isti dan poslala tu stvar kupcu na adresu običnom poštom na zahtjev kupca (svatko si sam bira poštarinu koju želi jer ju i plaća). I kupac se nikako ne javlja nakon mog slanja? Vidim da je bila on line... poslala sam poruku u inbox da provjerim jel sve u redu... I ništa... [:sokiran] Ni traga ni glasa.... Imam račun koji sam dobila u pošti kad sam slala. (1.4. je poslan). Ne znam trebam li se zabrinuti? Ili jednostavno pustiti?
2014 04 15
Vjerojatno je sve ok, jer da joj nije došao, već bi ti inbox gorio. Ima cura kojima je problem javiti kad pokupe paket, ne možeš tu ništa nažalost.
2014 04 15
Jednostavno pustiti ... [:hihot] Nekima se jednostavno neda javljati nakon što proizvod dobiju. Da nešto nije u redu, sigurno bi ti već odavno javila [:hihot] Ne brini za to.
2014 04 15
Sam pusti,kolko se meni cura nikad nije javilo da je stvar stigla i jesu zadovoljne,cisti bezobrazluk. Tako da.. briga me vise
2014 04 15
Ma da nešto ne stima javila bi se..,
2014 04 15
Mislim da se ne trebas brinuti, da nesto ne stima, sigurno bi vec bila dignuta hajka :P ja sam prije par mjeseci prodala neke komponente za 700kn, slala dpdom, no posto je bio petak, preko vikenda je stajalo im u uredu i stiglo je tek u pon - to sam bila i napisala, blabla, doci ce vam tad i tad... ni traga ni glasa nakon toga... premda volim da mi se javi kad nesto stigne, ne zabrinjavam se previse ako se ne jave..
2014 04 15
a sta da ja kazem mobitel sam prodala prije 3 mjeseca i danas mi se cura javi znaci nakon tri mjeseca da joj ne valja baterija na mobitelu, a napisala mi je da ga je djevojcica koristila. i sta bi ja sada trebala? jos mi prijeti u inbox i nakon tri mjeseca cu dobit negativnu [:boji] [:znoji]
2014 04 16
jelena draga nakon 3 mjeseca nema nikakvog povrata!
2014 04 16
O kojoj se korisnici radi? Imam isti problem, poslala sam preporučeno prošli ponedjeljak i ne javlja se na moja pitanja i poruke zabrinutosti iako bude on line.
2014 04 16
a da, tako je i meni bilo. pa se za par dana javila da je doslo. sve oke. ni hvala ni nista. i napisala sam da mi ostavi povratnu i IGNOR!!! joj kako cu joj obrisat povratnu sta sam joj pustila [:vrti] [:vrti]
2014 04 16
a da, tako je i meni bilo. pa se za par dana javila da je doslo. sve oke. ni hvala ni nista. i napisala sam da mi ostavi povratnu i IGNOR!!! joj kako cu joj obrisat povratnu sta sam joj pustila [:vrti] [:vrti]
2014 04 16
E super!! [:smijesi] U biti sam i htjela čuti ovo što kažete hehe [:smije] Za svaki slučaj pitam kako drugi... da ne bi bilo problema [:zaljubljen] A ovo... nakon 3 mjeseca ti ni u trgovini ne bi vratili novce [:znoji] Svašta [:hihot]
2014 04 16
victoriaoooo [:sokiran] strasno
2014 04 16
a možete zamislit kako je meni glupo bar da kaže ili javi ne može ili nesto.. ali ovo je iznad svih prosjeka .. stavrno je grozna cura ili žena i neznam sta je ali uglavnom je ... zeznula stvar,, ružno jako ružno.. nadas se nadas nicemu eto poslovanje ... kad vjerujes jer je ovaj biznis nas malo pipljiv malo neobicne prirode, i tu igra samo povjerenje.. ali ovdje nema pravila ovdje je kaos,, nažalost [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:place] [:place] [:place] [:place] [:frustriran] [:frustriran] ...
2014 04 16
[:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] nista vise lijepo nemozes dozivit na ovim krpicama. Necu vratit novce, tri mjeseca je puno odkad je kupila. A i napisala je nakon dan/dva sto joj je mob stigo da je sve u redu i da je zadovoljna. i onda nakon 3 mjeseca ne valja baterija -.-'
2014 04 16
1 2