Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoć u vezi dodavanja artikla

pokušavam dodati artikl, ali na 2. koraku dodavanja gdje treba birati kategoriju, veličinu cipele i tagove jednostavno mi svaki put izbaci dada nisam popunila sve podatke, a jesam. što da napravim? [:boji] [:boji] [:boji]
2014 04 20
Pripazi kod taganja artikla , mora biti isto onako kako ti oni su ponudili ispod primjer . Sa zarezima i razmakom . Zadnji tag ne smije imat zarez . Nadam se da sam pomogla :)
2014 04 20
pokušala, i opet mi neće :(
2014 04 20
samo jednu riječ koristi za tag onda pa da vidiš . čisto dal je u tome problem .
2014 04 20
Kod taganja neće ni neke ne-hrvatske znakove. Recimo neće "&", neće "ü" (kao u Müller) itd. to nekako registrira kao razmak, dakle čim napišete h&m kao da je h pa razmak, pa m.
2014 04 20
ja sam jednom slicajno umjesto zareza stavila točku i nije mi htjelo prihvatiti...a tek nakon pol sata sam skuzila u cem je problem,stavila sam zarez i konacno sam mogla dalje :))
2014 04 20
Obično ti ispod 'Grješka', rozim slovima piše što ti je krivo..ali meni obično bude da stavim neki znak osim zareza u tagove ili završim sa zarezom nakon zadnjeg taga...to si provjeri ;)
2014 04 20
hvalaa vam, al problem je bio sve mi se čini u laptopu haha [:tuzan]
2014 04 20