Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Mame koje ste simptome imale u trudnoci?:)

Drage mame i one koje ce to brzo postati zanimaju me simptomi u prvom tromjesecju, samo nabrajajte od najsitnijih do najvecih, da vidimo koliko se razlikuju od zene do zene [:smijesi]
2014 04 21
Spavanje,spavanje i samo spavanje :))
2014 04 21
Umor, pospanost,osjetilo mirisa se multipliciralo na kilometre [:hihot] sve sam osjetila i kroz zidove,definitivno mučnina,povraćanje.Nisam podnosila parfeme, jake mirise,pojedino voće,hranu, kavu, dim cigarete [:znoji]
2014 04 21
nista, samo jako osjecala mirise i to je sve, tek sam sa puna tri saznala da sam trudna
2014 04 21
Umor, slabost, mucnina bez povracanja, vrtoglavice...
2014 04 21
E da, ono sto mi se gadilo tada i sad vrijedi [:hihot] Cak i roba koju sam nosila [:vrti]
2014 04 21
Da, to su oni tipični zajednicki većini trudnica, a da li je netko u tom periodu imao neke druge simptome, tipa tamnija stolica, suha, masna koža i tako neke rekli bi nebitne stvari koje su malo zapostavljene jer ih poklope ovi veci simptomi kao sto su umor i mucnine?
2014 04 21
osjet mirisa, stalno pipi, neuobičajen okus u ustima (to zovu metalni okus u ustima), mučnina, prsa, kao predmenstrualni bolovi, nadutost, nešto kao crijevna viroza...i povećani apetit. U sve tri trudnoće isto samo nešto viš nešto manje u svakoj [:smije]
2014 04 21
Sanjaf11 roba [:smije]
2014 04 21
E da naravno i umor pospanost, spavanje i spavanje....i kao što Sanjaf11 kaže sve ono što joj se gadilo u trudnoći isto je i sada uključujući i odjeću, ali zaista [:hihot] [:hihot] [:hihot] , Ajme kada se sjetim pa mni je sva šminka smrdila, kreme, gelovi za tuširanje, mokar oprani veš, prašak za rublje, omekšivač...ajme Bogu hvala a mi sada šminka ne smrdi [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] , kad ono sva tri dečkića [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 04 21
ma meni je sve smrdilo nikakav miris nije prolazio [:boji] prestrašno [:place] da stalno pipi al meni više u kasnijoj trudnoći radi pritiska na mjehur kako beba raste. Zatvor i tvrđa stolica i zbog toga trebaš puuuno piti i jesti ako se može uopće jesti puno vlaknastog i povrćastog. [:smijesi] i meni je roba bila posebnog mirisa i neki bljak okus u ustima i bila mi je muka kad sam trebala zube prat sa pastom, i pasta mi je bila grozna.
2014 04 21
glavobolja,umor,spavanje,smrdilo mi je,napetost u grudima,u donjem dijelu kao da ću dobiti menzis.
2014 04 21
[:smije] pospanost, smrad posebno mesa i svega suhomesnatoga u trgovini sam osjetila svaku salamu valjda sto imaju u frizideru. kava uzas a veliki kavopija i cigarete. povracanje, zgaravica, zatvor. prsa odmah narasla valjda za dva broja. [:smije]
2014 04 21
Smrdio mi luk, lak za nokte, stalno me napuhivalo, stolica mi je bila gotovo crna, prva 4 mjeseca smanjen apetit. Gotovo ništa osim juhe mi nije valjalo, a sada mi juha ne valja. Prsa velika i bolna. I da ne zaboravim, prsti na rukama su mi bili toliko oteceni da nisam mogla imat nikakav prsten. Cak mi je i sat smetao na zapescu. [:smije]
2014 04 21
Osim ovih uobičajenih simptoma poput umora, osjetljivosti na mirise itd dodajem slinjenje, posebno u prvom tromjesečju, vrućina i znojenje, kaže muž da se nikad nije toliko nasmrzavao u život kao kad sam bila trudna, usred zime sam bila u majici bez rukava i otvoreni prozori, a on siroče u vestama i dekama [:smije]
2014 04 21
1 2