Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ne mogu staviti slike

Pozdrav, već dva dana pokušavam staviti neke stvarčice u prodaju i ne mogu staviti slike. Prvo sam ih smanjila, ali nakon što izaberem sliku, ništa se ne dogadja. Moj fotoaparat je Sony DSC-S700 i do sada sam najnormalnije na njuškalu stavljala slike. Pitala sam prijateljicu koja se oglašava na Krpicama kako to ona radi, te mi je rekla da ona uopće ne smanjuje slike, nego ih stavi kakve jesu i sve funkcionira. Medjutim, imala je iskustvo da nekada ne funkcionira ništa, a onda pokuša drugi dan i sve je u redu. Da li je netko imao slična iskustva? Zaista bih rado oglasila neke stvari za prodaju. Nova sam ovdje, svidjaju mi se Krpice, ali tehnički ne funkcionira sve baš kako treba. Na primjer, gledam torbe, hoću prebaciti na sljedeću stranicu i odjednom piše, stranica nije pronadjena...
2014 05 01
Ja sad stavila oglas,meni je sve uredu [:kesi]
2014 05 01
meni je isto sve u redu. ali uvijek smanjim slike... pokušajte smanjiti par slika,pa ako uspijete, znate u čemu je problem
2014 05 01
A da nije krivi format slike? Pise da prihvacaju: .jpg, .gif, .png Ako je pitanje velicine (a treba biti manje od 2MB) - meni se znalo zalomit da smanjim dimenzije slike, ali velicina (u MB) ostane ista [:sokiran]
2014 05 01
moraš dosta čekati da ti se učitaju pogotovo ako ih 5 uploadaš odjednom...
2014 05 01
Da cesto steka nesto [:smijesi]
2014 05 01
Ja ne mogu u razgovorima kada trebam odgovoriti i poslati sliku,pritisnem dodavanje slike i ne otvara mi se prozor za izabrati artikle nego piše poruka ne smije biti prazna ,,Prije sam tako radila i bilo je ok ,,u čemu griješim??
2014 09 07
I ja problem sa uploadanjem fotki, nekad hoće bez problema, nekad neće nikakooo, smanjila, ne smanjila nećeee...što da radim...!?
2014 10 14
Ja ne mogu staviti slike u poruke ali na forumu mogu [:sokiran] bas zanimljivo [:vrti]
2014 10 14
Ni ja ne mogu staviti slike ni u kojoj velilini već daaanimaa!!!
2017 05 12