Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

Filadendron

i ja umem da plutam, doduse, bez pitara [:smije] ide lakse [:sokiran]
2014 05 06
Idem ja ovo patentirati,da mi Rubelj ne mazne ideju [:smije] [:smije]
2014 05 06
nema niceg opcionalnog u grahu. bip. end mesiđ. bip. [:smije]
2014 05 06
Oho, i zagreb će imati Bačvice. Doduše, više kao ženski klub plutača, a ne kao plažu. Ali Bože moj...
2014 05 06
direktna posljeditza graha jest fenomen plutaČa [:sramezljiv]
2014 05 06
Ako se zaigram sa veličinom bazena,koristit ćemo Žaka kao plutaču za luftić [:smije]
2014 05 06
To je to-neće nam trebati luftići nakon kazana [:smije] Btw,samo da pripomenem da za prvi maj nisam bila u maksimiru i otimnala se s Tiletovim omladincima za grah [:smije]
2014 05 06
žaka nek koristi vedran strukar da mu drzi postolje dok pise slj knjigu nives kelvin [:smije]
2014 05 06
Cory, šta je, preplašio te pogled u očima kojima su sijevali - ne diraj mi prdov? [:smije]
2014 05 06
Vidjela sam u četvrtak diviziju kako maršira šrema omiljenom mi parku,u ranu zoru. Kad bi pogledi ubijali,ne bih ja sad po krpama trabunjala [:smije] [:smije]
2014 05 06
Dobroe kad marshiraju ka prdovu..gadno se nac iza njih nakon [:smije]
2014 05 06
a jel i Željko Žack Houdekavac stajao u redu za prdekavac [:boji] [:smije] sad mi je jasno zašto se taj dan zacrnilo nebo u Medjimurju kad je grunilo iz pravca Maksimirskih partizana.Čak su se i žabe krastave u Istri dale u zbjeg. [:smije]
2014 05 06
Nini,nemam pojma da li je Žak bio prisutan,ali znakovit je prolom oblaka koji je uslijedio(ja taman sjela na kahvu),kao da i nebo plače za potamanjenim grahom [:smije] [:smije] Vjetrovi koji su puhali tih dana su bili prestrašni [:smije] [:smije]
2014 05 06
nikako danas odrađivat pristojno. smjenu na krpamanzi.Počela sam tema pisac Filodendron na trgu ispod sata tamo dogovorih primopredaju.Smijah se sama sa filodendron u tramvaju za Dubec.Onda sam nabadala u busu do Sesvetah.Poslje sam zadnji post pokušala poslat iz McDonaldsa kraj Kike dok mi je mala bježala iz ruku.Evo me doma i nadam se da ću uspjet uhvatit bar jednu tema pisac danas [:place] evo evo opet dužnost zove [:place]
2014 05 06
[:smije] Nego, priznajte, koja je danas jela graha, vidim da vani duva. [:boji]
2014 05 07