Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

Filadendron

Koviljka,ja nisam [:smije] [:smije] Ja žderala kinesko pa ruža vjetrova nije moje djelo [:smije] Nini,ja se skoro obrukah jučer.Skočila do banke nakon teme i nakon svega što smo nadrobile,idem tako i cerećem se filadendronskom spa,a ekipa me gleda.Na kraju sam stavila mobitel na uho,kao pričam s nekim,smiješno za popizditi [:smije] [:smije] Još će me radi vas utrpati u neku ustanovu [:kesi]
2014 05 07
[:smije] [:smije] Cory, u čajnizu im ai kupusa, nije ruža, ali je kupus vjetrova? [:sramezljiv] [:sokiran]
2014 05 07
Nadam se po sugrađane da ipak neće biti eksplozivno [:smije] [:smije]
2014 05 07
auuuuuuuu [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] s kupusom su najgori [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 07
Nego da pripomenem sitničicu koju jučer propustih evo me na blaženoj tipkovnici prije no mi zakoniti pozvoni na vrata. [:boji] Daklen ovako: filodendron u vaš stan ulazi kao mlada biljčica veselih malih mesnatih listova u malenoj posudi sa malo zemlje. Vi ga ljepo smjestite u svoje odaje i divite mu se. On vam isto tako veselo svaki dan mahne listom kada prožete mimonjega. Glancate ga prvih mjeseci sve sjaji,zaljevate,vitaminizirate. On buja i raste a listje postaje sve veće i veće, kupujete novi pitar(ja odmah kupila xxl [:hihot] ) s tim u skladu i listje je postalo xxl. Prvobitni štapić kojim ste ga podboli počinje pucat i nabavljate drveni štap od metle koji zabodete uzanj,zavežete al nemojte prejako da ga ne udušite. S vremenom on počinje gušiti vas [:smije]
2014 05 07
ukazivati vam da OPET niste obrisali prašinu jer se sve vidi na nekoć sjajnom listu [:hihot] ,počinje vam oduzimati kisik, prostor u kući i počinjete taj pitar xxl gurati što dalje od sebe. Počinje mjenjati mjesto u kući jer tom listu treba mjesta a i ne želite da vam ta prašina bode oči. Al ne ide to tako lako. Onda dolaze muževi, nedao vam bog da morate selit u neku zgradu bez lifta [:smije] jer ga nemožete ni poklonit,neće nitko grdosiju kad naraste, oduzima im dragocjene kvadrate a žal vam ga je bacit jer je to ka da ste bacili člana familije, velik je,vidljiv i bode oči. Osudit će vas [:smije] . Vratimo se muževima koji iz dna duše počinju mrzit taj filodendron, zapliću se o njih, zauzimaju im previše mjesta i počinju raskoli u familiji. Svadje i plač [:place] [:smije] ako ne znate kako ćete zbrinut svoj filodendron koji je ka da ste kupili bernardinca čiji životni vjek nema kraja, ne mora ni pit neće tako lako uvenit, izdržljiv je on...A ako nije iz Bio uzgoja može vas i otrovat-ozračit [:boji] daklen Cory pazi šta radiš prije nego kupiš Fila da ti ne zagorča život, kupi ti rađe jedan mali Bonsai i mirna si. Ako i uvene niko neće ni primjetit a kad filodendron umire svi pate skupa s njim. [:smije] [:smije] [:place] [:smije]
2014 05 07
nini daj cory peltzer udijeli sa svoje zverke [:smije] .. da muzu bude lakse nosit, a da organiziramo spa [:smije]
2014 05 07
[:smije] [:smije] Ću, šuzo, da ninin zakoniti ne vidi - pokloniće cijelog filija. [:smije]
2014 05 07
[:smije] a ja sam nad svojim odavno izvršila okrutno ubojstvo [:frustriran] [:frustriran] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] i sad sam slobodnaaaa ženaaaaaa,hahahahha
2014 05 07
zavrnila sam mu vratommmm [:boji] [:smije] [:smije]
2014 05 07
Nini, šokirana sam. [:boji]
2014 05 07
[:frustriran] [:smije]
2014 05 07
ja sam presretnaa je je jedini cilj Filu bio da nas rastavi i da on naseli cjeli stan [:smije] [:smije] [:smije] a muž nek odseli [:smije]
2014 05 07
Bome, ekspanzivan je ko Putin.
2014 05 07
[:smije] [:smije] [:smije] Baš to Koviljka ....ko Putinov kućni ljubimac [:boji] a on voli samo one šta grizu i koji te ubijaju polako ali sigurno [:boji] [:smije] [:smije]
2014 05 07