Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Flora /

Filadendron

mora imat pojacanje malo se privezat da mu je lakse [:smije]
2014 05 06
kad sam bila u Korčuli nisam mogla vjerovat kad sam ga vidila posadjenog vani u dvoru kraj kuće svaki list mu je bio ko kišobran...viši od mene ko stablo,valjda mu je klima pasala.A šta se života tiče živi vječno i ako ga zabraviš zaliti.Šta ga u veću posudu zasadiš računaj na veće listje. [:smije]
2014 05 06
korcula. raj. materemi. [:sramezljiv]
2014 05 06
Jeste, veliki primjerci su kinky i vole bondage i te sheme. [:smije]
2014 05 06
Imaju ga sigurno u Agrarijama, ali izvan grada gdje uzgajaju cvijeće u staklenicima i na otvorenom. Inače ako si u prilici da ga netko ima dovoljno je da ti da granu na kojem su jedan ili dva lista i na kojem je izrastao korijen, jer je to tropska biljka penjačica. Taj korijen sa dijelom stabljike staviš u zemlju i nakon nekog vremena imat ćeš svoj. Ja imam ali onaj sa malim listovima zeleno-žutim, a ti ga mogu poslati da ga tako posdiš. Ovaj koji ti tražiš imam, ali je mali i moram još čekati da izraste. [:smijesi]
2014 05 06
pušta one neke krake vise mu neke žile črne al to tek kad malo porastu [:boji] moj zakoniti je mrzio moj filodendron jer mu su mu otišli križni ligamenti u našem čestom seljakanju. [:smije] Pitar je svake godine bio sve veći jer sam ga ja volila i uredno presadjivala,te žile sve duže i duže a na kraju bi ga podbola sa štapom od metle da mi se ta konstrukšn ne uruši. [:smije]
2014 05 06
Žene,najbolje ste [:zaljubljen] Drugar'ce plemenita Koviljko,moj će da raste ko mutav jer ga imam namjeru samo belgijskim pivom zalijevati [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 06
inace, pojacano listanje ide uz taktove leonarda plemenitog cohena. [:sramezljiv]
2014 05 06
materemi, dostavicu se ovoj cory u tegli s natpisom filly na celu [:smije]
2014 05 06
Sva sreća pa ga moja mater nije nabavila, kako njezina džungla raste - trebala bi banderu za električne stupove da ga podbolta. [:smije] Cory, nisam ni sumnjala da će biti oplemenjen vrhunskom kapljicom. Kad mali poodraste, možemo u ladovinu po dnjim srkati pivo iz iste bačvice, on i ja svaki na svoju slamku. [:kesi] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 06
cipelo [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 06
Šuzo, nabavim ti martens pitar. [:smije]
2014 05 06
svaki listak može bit ko suncobran a bome i lepeza [:smije]
2014 05 06
svakom pravom muskartzu potreban je list da ne izgori na suntzu. velicina korculanska [:sramezljiv] [:smije]
2014 05 06
Žene,čim pribavim filadentron ili tzv. pivskog monstruma,bacam se u turizam. U dvorištu raskriljujem cca 4 komada ovog bilja,kopam bazanče sa šankom u obliku bačve u sredini i zovem ženskadiju s krpa na welness i dohranu hmeljom. Ima da se pročuje za "Cory's beer and ribs spa".Grah opcionalan. Brijem da je moja zamisao spas za kro ženskadiju.Previše ih hoda okolo lomnih u struku,moramo to ispraviti [:smije]
2014 05 06