Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kako prekriti pristice pomoc

hormoni mi divljaju :( kako prekriti potkozne ruzne crvene akne a da ne izgledam kao da sam lopatom puder stavljala jer od uvijek sam mrzila taj puder [:place] [:place] , koji puder da kupim da prekriva i djeluje koliko toliko prirodno?? cijena mi nije bitna
2014 05 09
probaj bb ili cc kremu..
2014 05 09
Nemoj puder nego BB kremu, meni je osobno Maybelline Dream Fresh fantastična. I onda nježno korektor samo na prištić koji odgovara tvome tenu, najbolje bi bilo korektor u stiku.
2014 05 09
ali ti je najbolje pustit da priroda odradi svoje i da to sve prođe...inače mozes samo pogršat stavri stavljanjem pudera i gušenjem kože--
2014 05 09
dok priroda odraduje svoje ja cu hodat kao nakaza [:place] [:place] [:place] [:place] ne vrijede ni maske ni nista, jer je problem u hormonima [:place] uzas
2014 05 09
ona pročisti organizam i sredi prehranu.budi vegeterijanka ili jos bolje veganka.. mlijecni poroizvodi su katastrofa za lice..iz iskustva govorim.. primjetit ces razliku u kratkom roku..
2014 05 09
u nedostatku pametnije opcije kad se nešto slično dogodi, ravno na crvenu izbočinu stavim kremu beloderm, nije za lice, ali pomogne da se preko noči smanji izbočina jer je ta krema antibiotik
2014 05 09
bb kreme ništa ne.prekrivaju!!!!
2014 05 09
za hormone i probleme sa pristevima uglavnom prepisuju antibeby pilule,imaš u kozmu korektor Camouflage od Catrice,jako dobro prekriva,košta 25kn,mala kutijica 3grama
2014 05 09
Osim akni kakva ti je koža? Masna, suha, mješovita, dehidrirana.... po tipu kože ćeš birat puder. Uzmi Art Deco kamuflažu (to je korektor), odlično prekriva i postojan je, ima solidan izbor boja i nanosi ga kistom tako da ga upikaš/utapkaš u kožu.
2014 05 09
Avene puder :) i rosal clear face korektor je zakon... Za isusit preko noci :)
2014 05 09