Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Parovi u vezi-izlasci

Drage moje, kakve ste po pitanju izlazaka u vezama da li uobičavate samo izlaske u dvoje ili svatko na svoju stranu? Kakve ste po pitanju povjerenja po tom pitanju? [:smijesi]
2014 05 15
Ako nema povjerenja i veza je klimava.. Izlazimo kako god, ja sa curama (rijetko jer mi se više ne da, ostarila sam po tom pitanju),on više od mene s kim god, zajedno tu i tamo.. uglavnom kako nam se da.. [:smijesi]
2014 05 15
Uglavnom zajedno što se baš izlaska na koncert,u klubove ili na neke fešte tiče. Na kavu i jestveninu u kojekakvim kombinacijama. Kod nas nije stvar povjerenja nego činjenice da dosta radimo,samim time se,iako živimo skupa,ne viđamo dovoljno,pa je veselje kad si možemo priuštiti neki odlazak na cugu,večeru...šetnju.
2014 05 15
ovisi. nekad ja odem s curama a on s dečkima, a nekad svi zajedno izađemo [:smijesi] nemamo nikakvih problema s time.
2014 05 15
Ja vecinom izlazim sama sa svojom ekipom,on sa svojom ali nesto rjede Nemam problema s povjerenjem jer da imam ne bi ni mogla biti s takvom osobom Tako je od samih pocetaka pa nam je pod normalno A kad idemo zajedno van obicno je to bez moje ili njegove ekipe
2014 05 15
prije smo svako sa svojim društvom, u zadnje vrijeme zajedno.. iako i to sve rjeđe da izlazimo.. nekako nam bolje doma ostati u mirnoj atmosferu, praviti neku večeru i družiti se..
2014 05 15
Prije je svako sasvojim drustvom ali bilo je svada zbog toga [:boji] pa sad ni ne izlazimo stalno smo zajedno [:sramezljiv] odem nekad s curama na kavu,on sa svojim drustvom ali preko tjedna,vikendom smo od 0-24 h zajedno [:hihot]
2014 05 15
uvijek zajedno izlazimo , otkad smo zajedno (3god) nema svatko na svoju stranu :)
2014 05 15
znam i ja jedan par koji se toliko svađao zbog izlazaka da su prestali izlaziti, ljubomora i posesivnost da ti pamet stane.. lakše je bilo ići linijom manjeg otpora nego sjesti i razgovarati.. pošto se žene prognoziram im rastavu braka kroz par godina.. nema mi gore stvari u vezi nego međusobno nepovjerenje i posesivnost.. nešto je trulo u vezi toj [:boji]
2014 05 15
Mi ne izlazimo pa i nemamo problema [:smije] [:smije] salim se ja nekad izdem sa svojim drustvom van on sa svojim,ponekad zajedno i nemamo nikakvih problema [:jezik]
2014 05 15
ja bi spalila da smo 0-24 skupa, više od 24 h [:hihot]
2014 05 15
mi ne izlazimo. ponekad na cugu ili veceru nas dvoje sami i ponekad preko dana svatko sa svojim prijateljima na kavu.
2014 05 15