Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Tegobe, bolovi, osipi, oziljci, vene..

Ako netko ima isijas, reumu, bolove u zglobovima, kostima, misicima, zivcima, prosirene vene, osip, psorijazu, karcinom dojke, koze, oziljke.. ili bilo sto.. teta Nena ima lijek :-) Ne znam koliko ste upoznati s ljekovitim svojstvima biljke gaveza i cudotvornom djelotvornoscu.. ili nevenom, gospinom travom i stolisnikom.. Ako nekome treba pomoc neka se slobodno javi.. [:poljubac]
2014 05 15
pomaze li za strije? :)
2014 05 15
E sa strijama ti nisam sigurna, ja ih imam trebala bih isprobati pa javiti rezultate. :-) Ali kada koza ispuca na takav nacin mislim da nema nazad.. ja se sad u trudnoci mazem mascobama i uljima samo da ne puknem, ali kaze meni doktor da to samo ovisi o kvaliteti koze.. :-/
2014 05 15
Imam problem s popucalim kapilarama i jako vidljivim i bolnim venama, a cula sam da stolisnik pomaze kod bolnih menstruacija.. Nekakva mast je u pitanju? Hvala!
2014 05 15
Jeli to mast ili ? Hvala
2014 05 15
jel pomaže možda za seboreju? krastice po glavi su u pitanju
2014 05 15
hmm..meni su se javile kao posljedica puberteta, i nikako da se bar malo povuku..probala sam razne kreme i ulja ali ništa...a dobro ako znas mozda nesto drugo da djeluje javi ;)
2014 05 15
Naimr, ima mast od nevena i gaveza. Ali najdjelotvornija za takve slucajeve je tinktura od gaveza. Za ispucale kapilare i seboreju. Imam i tinkturu od stolisnika i brasno od gaveza za obloge. Kao i ulje od gospine trave. Eh sad s obzirom da je gavez tj korijen sluzav jer to je ono ljekovito kod njega kada ga stavis na glavu kosa se naravno skori. Najbolje bi bilo mazati i staviti kapu preko noci, a onda prati ujutro glavu samo s vodom. I tako jedan period dok se povuce. Za vene i kapilare mazati mazati i samo mazati, sto cesce to bolje. Bolovi prestaju a i kapilari se povlace.. ali u svemu treba biti uporan kao kad pijete terapiju. Samo sto se ovdje tadi o 100% prirodnom pripravku i nema nuspojava.
2014 05 16
pa koliko je ta mast za vene ? hvala
2014 05 16
Pa ima i u apoteci takvih stvari. Ali ovo je domaca/kucna proizvodnja. Bez plastenika, spricanja, konzervansa, aditiva, umjetnih boja, kemijski ojacanih sastava, sintetickih vitamina i sl. Sve sto se koristi za proizvodnju je 100% prirodno i ljekovito.. Mislim, i ja pijem sada u trudnoci elevit i magnezij, ali iskreno- smatram da je to sve smece, sve sto pijem za ureplasmu i ovo uzrokuje mi bo.ove u stomaku, mucnine, proljev itd. Mislim da nam fali prirodnih stvari vise, i gdje su ona vremena kad .judi nisu isli doktoru, nego doma radjali i svi su bili zdravi... [:smijesi]
2014 05 28