Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

uhhhhh ja nemam svekrvu, ali zato ima moja mama, i to moju baku od 92 god, bolje da ne pricam o njoj, mislim da bi sve ove price nadmasila.. ugl nadam se da nikad necu biti takva, a ako budem bolje nek me strpaju u staracki dom nego da smetam i zanovijetam [:smije]
2014 05 16
joj draga cipelitza ona ti nema s mozgom veze ima ona muža koji čas živi s njom čas ga istjera kod starog kod djeda od mog muža tam ti je živi texas kad se svi naloču
2014 05 16
oj svekrvo moja,priči nikad kraja,zaboravljaš i ti,da si bila snaja [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
majo dobro je da n živiš snjima . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ko zna i ti bi se jadna propila . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
majo, jebca. ne muza. razlika je ogromna. [:smije]
2014 05 16
ja nju nemogu slušat ni 1 minutu kad počne naklapati svoje brije koje su tipa što je pjesnik time htio reći?????????? [:hihot] [:hihot] [:smije]
2014 05 16
ma joj draga moja mislim da to nitko nebi htio ni sa škarniclom na glavi stela ja moram popit kad njih samo čujem a kamoli da živim s njima [:smije] [:smije]
2014 05 16
Majo [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 05 16
baš me nasmijavate ,sad je moj muž došao i pita kome se ti smiješ, [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ne mogu pisat od smijeha . [:smije] [:smije]
2014 05 16
sophiela ti si očito već svekrva kad takvo zboriš,šta je nekoga mater rodila da je se vrijeđa,maltretira,radi čir na želudcu i pravi svađu u braku?došla nevista,pa sada više nije gazdarica glavna u svemu,a navikla da se svima pametuje i dirigira,pa kad se ova neda i neradi po njenome onda joj je nevista nevaljana,onda bi bilo najbolje da svi odu ća,i da niko sa njima ne živi,a kad su bolesni i triba raditi onda ne zovu susjeda,nego sina i nevistu,šta očeš reći da su takve svekrve prave,a neviste navaljane,i još se usuđuju reći nešto protiv svekrve,misliš da takve svekrve drže jezik za zubima i ne pričaju protiv neviste na svakom kantunu,a nevista neka joj skuva kavu dok se ona od kantuna vrati i pozove je da je skupa popiju,krive su naše mame šta su nas odgajale muči,slušaj i pomozi,ahaaa,zato je danas sve više mladih bolesno i sve više rastava,prije su svekrve pomagale i čuvale dicu,danas ti pričuva po ure i nabije 25 puta na nos
2014 05 16
ahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahhhaa,,kidam se od smijeha,,,ja zivim sa svojom deset god,,,ali necu nista pisati jer nemam toliko vremena,,,osim par posebnih izjava tipa"šta vodis dijete odmah doktoru,,,malo ju je propuh(klinka dobije dva antibiotika za bronhitis"ove ruze su posađene previše u lijevo,,,oooooooooooo,,,,kamo si se sredila tako a izlazis bez muza,,,,opet nove cipele,,,ja sam imala jedne cipele deset godina,,,ne radiš dobro kolače,,,fila ti je cudna(a sve mi pojede uvijek:..)
2014 05 16
Ima jedna baba u mom selu i jako puno pije, ali ona ima i sestru s kojom pije zajedno...imaju skoro 80 godina, ali kada ih vidiš zajedno na pijaci ili u šetnji, sve ti bude toplo oko srca. Obe su duševno dobre, ali je jedna od njih imala katastrofalan život...vanbračno dijete (moš mislit prije 50 godina na selu) pa je potjerana iz kuće i na kraju je živjela kod drugog muškarca, i nikad se nisu vjenčali (kao on ju je primio da se brine za njega i kuću)....ova druga je imala "normalan" brak, djecu, puno zemlje i sinu i snahi napravila ogromnu kuću, pazi hotel s pet šest apartmana. Snaha joj je grozna i zločesta žena i navodno baba živi sama u suterenu i još je poluslijepa i nitko je ne posjećuje niti joj pomaže (a snaha je naravno na katu)..i sada obe piju, pivicu, pa dvije pa tri i teturaju zajedno po cesti...I sad se ti rugaj babi koja voli popit
2014 05 16
Živim sa svekrom i svekrvom u istom dvorištu već 15 godina. Kuće su nam odvojene hvala Bogu. Svekrva je jedno predivno biće,slažem se nekad bolje s njom nego s rođenom majkom. Uvijek je na mojoj strani i pomaže mi koliko može al zato svekar....e to je priča za sebe. Takvo odurno biće niste još upoznale...fuuujjjj
2014 05 16
i mene pita moja mama o čem je riječ i smije se ahahahahhah sva sreća da mi muža nema doma ahahahhahhahahahahahhaha kad sam ja rodila ona je na fešti bila mrtva pijana da je tresnula s klupe koliko je duga i široka a ima 150kg treba to dići [:vrti] [:hihot]
2014 05 16
cvitan [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 05 16
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10