Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

majo [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 05 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] majo pa veselila se je ženaa . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
bravoooooooooooooooooooooo cvitan
2014 05 16
imam sestričnu kojoj baka i sve tete s majčine strane vole popit..baš ono da se teturaju...ali samo da napomenem...voli i moja sestrična popit i njezine sve rođice s majčine strane [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
Meni su najgore one koje idu preko djece... šta si mu obukla, kako ga to odgajaš, kako ga hraniš...vidiš kako sam ja divnog sina odgojila [:boji] Moja svekrva hvali moje kolače, ne gunđa niti se ponaša kao da sam ja u njenoj kući, već kao da je to i moja kuća kad dođemo u posjetu. Cvitan, potpis [:smijesi]
2014 05 16
a ja cu piti za zetovimaaa . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
pijem ja pije punica u burtiji prava ludnicaaa ....... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
ja svoje djete nebi ostavila njoj na čuvanje ni jednu sekundu ona bi ju izgubila bogati joooj stela da se bar veselila napila se i vrijeđala sve oko sebe i mene koje nije bilo tamo a najbolje je bilo u vinogradu prošle godine kad je grožđe pobrala mene je tražila da joj dam piti a ja sam bila trudna i zub me bolio pa sam si malo rakije stavila na zub da me ne boli i ona me optužila da sam ja popila cijelu litru rakije [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
Stela budi dobra svekrva [:smije] [:smije]
2014 05 16
a jadna baš mi te je žao . majo dobro je da ne žiiš snjima .ajd kad se napiju pa kada se smiju i vesele ,a ovo što radi tvoja .nije tebi lakooo.
2014 05 16
ah, ljudi su različiti...neke žene ne bi mogle živjeti u tuđoj kući i onda smatrati da u toj kući mogu u potpunosti živjeti slobodno i samo kako su one zamislile život, i ako rode djecu ne očekuju da ih čuva bilo tko, a naročito ne svekrva pa da bi imale biti pravo ljute ako to svekrva ne radi po njihovom guštu..., a ima ljudi kojima je život sa svekrvom normalan i dobar, a ima ih i koji su lošiji ljudi pa se idu kao prsit sa starim ljudima u ime nekih svojih takozvanih pravaako im je to zadovoljštinja, prosipat žuč nad majkom svoga muža...kažem, ima svega...
2014 05 16
necu ja biti svekrva nego ,punica . misliš da ce zetovi samnom živjeti . slušaj jedino što znam što ja ne volim da se ,neko mješa u moj život tako se ja necu mješati u njihov . ali ipak malenaanicica nek idu oni dalje od mene . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
s mamine strane svi teturaju hahahaha [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
Evo jedan prigodni.... [:smije] Udala se mlada cura , došla živjeti kod svekrve i ova ju prvo jutro dočeka sva našpičena : Znaš snajo.....ja ti imam neka pravila ..... Ujutro kad ustanem i stavim ružu za desno uho , dobre sam volje , raspoložena i sve me možeš pitati.... Ako stavim za lijevo uho , bjež od mene , ljuta sam i ne diraj me... Sluša snaha , grunta si grunta i kaže : Znate svekrvo ...i ja vam imam neka pravila : Ujutro kad ustanem , popijem jednu kavu i jednu rakijicu, pa još jednu kavu, pa još jednu rakijicu,pa još jednu rakijicu i je.. se meni tada za kojim uhom imate ružu.. [:smije] [:smije]
2014 05 16
cipelitza ko zna jednog dana šta ce biti snama , možda ce mo mi teturatiii ,mene da vidiš ne pijem a teturam nekad ko pijanac . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
1 2 ... 5 6 7 8 9 10