Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

majo, ako, samo na papiru. zajebiradnju za sve ostalo. ne necu bit babaservis. necu bit novcanik ni djeci ni unucima. necu bit kuvarica. necu bit uciteljica kuvanja..dalo bi se sto sve necu. [:smije]
2014 05 16
i ja ću bit punica jedino ako nebude još dečkić možda [:hihot] [:hihot]
2014 05 16
jao cure kao da ste me pogodile sa temom ja sam eto upravo u svadi sa svekrivom i svekrom zato sto je pazite sad ovo svekar zametnuo neku cjev i mene optuzio da sam je ja sakrila a kasnije ju je nasao gdje ju je turnuo...a fino sam mu davala neka pregleda i nas kat i auto i sve neka nade cijev a on nista i tako je to ostalo ja sad fino sama sa sobom pricam i napokon mir,a prije toga sam vecinu poslova radila spremala im kucu,pomogla gdje god sam mogla sama sam unosila drva u podrum...a kad je trebalo moji su dosli i pomogli izrezati drva i sve da bi mi oni nakon svega toga rekli da ce mi i psa otrovati i da ce ga pustiti samo iz boxsa na ulicu i tako to ma joj kao sto kazu cure da pircam nebi mi 300 stranica bilo ok a stvarno sam se trudila da im pomazem i postovala sam ih i sve ali ne bolje ovako...... [:vrti]
2014 05 16
ahhahhahahahahahhahaah cipelitza [:smije] [:smije]
2014 05 16
ja sam se udala samo sa svjedocima, bez mame i svekrve [:smije] , zato smatram da ne trebam znati ni razbijati jaja ni na ovaj ni na onaj način...Ja sve po svom....Ali ozbiljno se bojim da ću biti gadna baba [:smije]
2014 05 16
A moja kad se napije jebate ima šou program po cijelom selu i spavanje na kraju u grabi onda se žali poslje 5 dana kad se otrijezni kako ju bubrezi bole [:vrti]
2014 05 16
ja necu sigurno imati više djece ,tako da cu biti samo punica . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
gospodicamaja kod tebe nije nikad dosadno. [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2014 05 16
GospodicaMaja..ti makar imaš s kime piti, ne kužim što se žališ [:hihot] Bolje nek je veselo [:zaljubljen] [:smije]
2014 05 16
ja si pokusavam tek zamislit beskicmenjaka koji bi dao na mene svojim starcima. ili ikome. ne dam se ja, pa da me da zajebavat covjek s kojim zlicu, zahod i krevet dijelim? aha. kako da ne. [:smije]
2014 05 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
karlita koja je to pjesma ,ne mogu otvoriti . [:poljubac] sad znam ta je dobra . [:smije]
2014 05 16
a ne ne ne živimo mi skupa mi smo dalje od nje ajd da se i ja mogu napit s njom nebi riječ rekla al njoj su sve kurve kad se napije i ja i moja mama i svi koje zna i nezna i svi se jebu iza crkve i pitaj Boga šta sve ne
2014 05 16
majo, a da joj jebca nadjete, da prostis? zena oce seksa [:smije]
2014 05 16
majo [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 05 16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10