Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Drage nase svekrve...

Joj da stela, ti imaš dvije curke [:smije] Ima i punica svakakvih [:boji]
2014 05 16
ja cu nastojati biti dobra . [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 05 16
stela, u jedno sam ziher. kako ja nikom ne idem pod krov, tako niko nece ni meni dovodit svoj osobni izbor. neka vas tamo. svak po svome. [:smije]
2014 05 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] jesi li sigurna .
2014 05 16
Pita sin majku, majko šta misliš koja je od ove tri moja buduća žena? Majka odgovori:,,ova u sredini." Kako znaš, pita sin - Majka: pa ta mi se ne sviđa
2014 05 16
kakav god život na kraju ispao, uvijek je tu rakija [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ovaj ti je dobar vic . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
stela, apsolutno sigurna. kako ne mogu zamislit da sam ja nekom pod krovom, tako nema sanse da pokusam zamislit druge pod svojim. [:sramezljiv]
2014 05 16
Kakva je razlika između svekrve i Vegete? - Nikakva! I jedna i druga se u sve mešaju. [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
pa tako je naj bolje ,ako imaš izbora ,bome ko nema cuj ,postanarstvo je skupo.
2014 05 16
al bogumi, kad si ekipu gledam sta su si na ledja nakopali, kakve partnere, ne zelim znat u sta ce im se klincadija pretvorit.. i po tudjim kucama se raselit i sirit mir i dobro... neka vas, izdaleka vas nekako bolje vidim, i vise volim. trea pricuvat klince? eno vam vrtic i pun oglasnik. a jok bato [:smije]
2014 05 16
stela, meni su moji zivci neprocjenjivi. moj mir. ja cu masno platit svoj mir. ocekujem isto od svoje djece. to su i moji roditelji od mene ocekivali. [:smijesi]
2014 05 16
djecu treba istjerat iz kuće, pa makar svojom zločestoćom [:hihot] , tako se stvaraju ljudi samostalni i čvrsti, spremni za sve nedaće [:hihot] [:hihot] , a ne ovo, živjet na materinoj sisi do 40 [:hihot] , i onda još dovede ženu koja nema pojma o životu pa da je svekrva mora učit [:sramezljiv] . Ima svekrva koje vole svoj mir, hože ić u život i družit se i njegovat, a ne tamo usisavat, kuhat i prat za nekakvim derlecima. Takva će bit Cipelitza, možda i ja...razmislit ću još [:smije]
2014 05 16
spoh, egzekli. kuce, a ne stanovi se rentaju usred zagreba po 200ojra. tako da zajebiradnju sine/kceri ako nisi u stanju s partnerom zaradit svoj mir. ne moj. svoj. tko mora, taj ce naci nacina. tko ne mora, taj ce zivit od materine penzije. [:smije] kako da ne, volila bih upoznat tog junaka koji bi i sebe i mene toliko cijenio da mi to pokusa prodat [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 16
Svekrive. <3 Izvor vječne inspiracije.
2014 05 16
1 2 ... 6 7 8 9 10