Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pozdrav drage administratorice

Pitanje, dali mogu objaviti prodaju sintesajzera? Većina cura je na ovom forumu i mogla bi se naći neka koja studira na učiteljskoj ili nešto slično, a ja sam svoju povijest sa fakultetom davno nažalost neuspješno završila , a žao mi je da stoji doma i skuplja prašinu! ako ne razumjet ću hvala na odgovoru!
2013 01 31
joj,ja jako volim svirati klavir!ali nema te kategorije za prodavanje tehnike!znači nebi smjela prodavati sintisajzer! [:poljubac]
2013 01 31
Nažalost ne. Na portalu se smije prodavati samo ono za što postoji kategorija. Elektroničke naprave i glazbeni instrumenti nisu predviđeni za prodaju ovdje... Portal se zove mojekrpice, prodaju se odjeća, obuća, modni dodaci :)
2013 01 31
U redu, fala na brzom odgovoru i ugodan ostatak večeri želim!
2013 01 31
ne kužim zašto se onda psi poklanjaju, a sintić ne smije?
2013 01 31
ne poklanjaju se psi. cure, po 500-i put pišem da se oglase ne briše stroj čim se pojave nego ja, kad ih vidim ili ako se prijave. nažalost, promakne mi dosta toga, no zato ste vi ovdje da prijavljujete oglase [:poljubac]
2013 02 01
Draga Anavi, mogu ti poslati u privatnoj poruci ime stranice na kojoj češ sigurno pronaći kupca, ukoliko ima kupaca, naravno sve ovisi o ponudi i potražnji...:) Slažem se inače s moderatoricom jer naravno prostor na serveru koji se koristi za pohranu svih naših oglasa je ograničen i isplaniran pa tako ne mogu drugi predmeti se oglašavati ,ali super je da imamo i za odjeću ovako dobru stranicu [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2013 02 06