Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

kašnjenje...

Dali poznajete nekog, druzite se s nekim ili ste s nekim tko konstantno kasni? Odgovara na poruke u zakasnjenju, ne gleda u mobitel, nema percepciju vremena? Ne pricam o ljudima koji vas mozda namjerno ignoriraju i kasne. Citala sam da bas postoji taj problem kao bolest... Ima li tko kakva iskustva i kako pomoci, odnosno promjeniti to na osobi ili je to izgubljen slucaj? Svako iskustvo je dobrodoslo [:smijesi]
2014 06 07
ja uvik kasnin ...ne znan kako uopce iman prijatelje [:smije] ok nije pohvalno, al jbg
2014 06 07
jaaaaaaaaaaaaaaa :D hahahaa kolko god da se ranije krenem spremati uuuvijek nešto zaboravim, nešto me zezne, ili samo ne gledam na sat pa kasnim. nije to puno, al rijetko kad stignem prva ili na vrijeme :D
2014 06 07
Ok, onda definitivno imam tu bolest [:hihot] Mogu se pripremiti 3 sata ranije, uvijek mi se nešto u zadnji tren dogodi i ja zakasnim [:hihot] Nije pohvalno, ali prijatelji su se naviknuli, a i znaju da im neću zamjeriti koliko god oni kasnili isto [:hihot]
2014 06 07
Ja stalno kasnim, svugdje. I to nije namjerno, zbilja nije, ne bih namjerno kasnila na bitne ispite, na vlak na koji moram stići i slično. Jenodstavno uvijek mislim da imam više vremena nego što imam, ne gledam na sat i uvijek tako završi. Obitelj mi je rekla da kad im dođe vrijeme, mene će poslati po smrt. [:sokiran]
2014 06 07
Nedavno sam u danu zakasnila na tri vlaka. [:zaljubljen]
2014 06 07
Oh, da. vec sam i pomislila da je jednostavno bolesna, jer to fakat nije normalno. Bas to, kao da nema percepciju vremena.
2014 06 07
Imam prijateljicu koja uvijek kasni...zato i mene zanima, koju metodu/preporuku bi dale da s eto propavi? Znamo svi za onu foru da kažemo da se nalazimo u 10, a zapravo je u 10.30h...
2014 06 07
a dali vi koje kasnite također ne odgovarate na poruke jer zaspete, niste uz njega, ne gledate ili nesto trece..dali takve osobe jednostavno nemaju odgovornost prema drugima? Ja npr znam kad i kasnim malo opet se osjecam grozno.. vi mozda kasnite nesto sitno, ta osoba koju ja znam kad mora doc kod mene npr redovito kasni po sat, dva...ne javlja se, ne odgovara na poruke, sve u nekom zakasnjenju s onim opravdanjima gore...isto i kad ide na posao ( gdje nema kontrole) kasni po sat vremena..jednostavno je usporena osoba koja ima problem s vremenom, orjentacijom, percepcijom cim vec...dali je to izljecivo?
2014 06 07
Ak nes mrzim onda je to kasnjenje. To je meni nepostivanje tudjeg vremena. [:boji]
2014 06 07
Poznajem 2 takva ,,slučaja'' [:smijesi] i naprosto mi kidaju živce..Obožavam ih,i odlične su prijateljice,ali dok se dogovorimo,ja dobijem živčani slom..
2014 06 07
moj decko VJECNO kasni, VJECNO. i jos se cudim sto sam sa njim jer mrzim kasnjenje. [:hihot] [:hihot]
2014 06 07
pise cak da je to i poremecaj u mozgu, ili osjecaj nadmoci, neki to naprosto rade zbog adrenalina sta ja znam ( pricam o ekstremnim slucajevima) ima tu kakav psiholog da nam sugerira sto da radimo hahah
2014 06 07
osobno nikad ne kasnim jer to mrzim, niti volim da meni ljudi kasne. U redu da ti se desi jednom, ali ponavljajuće ili namjerno...takvim ljudima se jednostavno poberem s mjesta nalaska.
2014 06 07
a sto kad su to ljudi koji su u tvom zivotu i stalo ti je do njih, ne mozes tako lako prekinuti svaki kontakt
2014 06 07
1 2